Wygraj płytę DVD i gadżety z filmu „Player One” [KONKURS]

Natalia Hluzow
19.10.2018 14:15
Player One konkurs|undefined Fot. materiały prasowe

Antyradio.pl zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym filmowym konkursie. Tym razem wygrać można płyty DVD z filmem „Player One” oraz związane z nim gadżety.

„Player One” wyreżyserowany przez trzykrotnego zdobywcę Oscara, Stevena Spielberga, zadebiutował na ekranach 29 marca 2018 roku, wprawiając w zachwyt publiczność i krytyków. Teraz produkcja jest już dostępna na DVD i Blu-Ray i można ją wygrać w najnowszym filmowym konkursie Antyradia.pl!

„Player One” – wygraj DVD z filmem

Aby wygrać jedną z 3 płyt DVD z niespodzianką, wystarczy wypełnić poniższy formularz konkursowy, odpowiadając na zamieszczone w nim pytanie. Nagrodzimy twórców trzech najciekawszych odpowiedzi. Dwie osoby otrzymają „Player One” na DVD z brelokiem, zaś autor najlepszej odpowiedzi poza płytą zostanie wyróżniony magicznym kubkiem z filmu.

Player One konkurs DVD Fot. foto: Antyradio.pl

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 24 października 2018 roku, do godziny 12:00. Powodzenia!

Wyniki konkursu

Tym razem Wasze odpowiedzi przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Większość uczestników wykazała się ogromną filmową wiedzą i w odpowiedziach podzieliła się z nami swoimi pasjami i sentymentami. Niestety, mogliśmy nagrodzić tylko 3 odpowiedzi. Zwycięzcami konkursu zostali:

Piotr G. - film "Player One" na DVD + filmowy kubek

Grzegorz B. - film "Player One" na DVD + kostka Rubika

Aneta B. - film "Player One" na DVD + kostka Rubika

Gratulujemy!

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.