Pojawiły się nowe grafiki promujące „Avengers 4”. Co zdradzają na temat filmu?

Sergiusz Kurczuk
24.09.2018 13:32
Pojawiły się nowe grafiki promujące „Avengers 4”. Co zdradzają na temat filmu? Fot. materiały promocyjne

Do kolejnej potyczki Avengers z Thanosem pozostało coraz mniej czasy. W sieci pojawiły się nowe grafiki z „Avengers 4”. Gwiazdy filmu podzieliły się też zdjęciami z planu. 

Ostatnimi czasy fani MCU myślą raczej o „Captain Marvel” i nowych serialach z gwiazdami filmów o największych herosach świata, ale nie zapominajmy o nadchodzących „Avengers 4”. Wyciekły kolejne grafiki promujące najnowszą produkcję braci Russo, które ukazują głównych superbohaterów. Co się na nich pojawiło?

„Avengers 4” - nowe grafiki promujące film

Fani superbohaterów Marvela powinni być zadowoleni. Portal Comicbookmovie.com zaprezentował przecieki z działu marketingu „Avengers 4”. Nowe grafiki opierają się co prawda na obrazkach, które mogliśmy podziwiać już jakiś czas temu, ale to doskonała okazja, na lepsze przyjrzenie się niektórym postaciom. Poza tym, w końcu zaprezentowano Kapitana Amerykę w masce. 

Comicbookmovie.com Fot. foto: Comicbookmovie.com
Comicbookmovie.com Fot. foto: Comicbookmovie.com

Fani „Avengers” mogą też podziwiać nowy wygląd Black Widow, która wróciła do swojego dawnego koloru włosów, jednak zmieniała fryzurę. 

Comicbookmovie.com Fot. foto: Comicbookmovie.com

Pojawiają się też postacie, które zaprezentowano w podobnej formie wcześniej - Thor, Rocket, War Machine, Thor, Kapitan Marvel, Iron Man, Ant-Man, Hulk czy Thanos. 

„Avengers 4” - co nowego u Valkyrie i Wonga?

To nie jedyne nowinki dotyczące kontynuacji wojny z Thanosem. W mediach społecznościowych aktorów grających w „Avengers 4” pojawiły się równie ciekawe informacje. Tessa Thompson, która w filmie „Thor: Ragnarok” wcielała się w waleczną Valkyrie, powróci w kolejnej części „Avengers”. Świadczą o tym posty z Instagrama aktorki. 

Tessa Thompson Fot. foto: Tessa Thompson/Instagram

W jednym Thompson żegna się z Londynem, gdzie przebywała ostatnio, kręcąc nową wersję „Facetów w czerni” u boku Chrisa Hemswortha. W drugim powitała Atlantę. To właśnie tam odbywają się dokrętki do „Avengers 4”

Z kolei Benedict Wong, znany z roli (nomen omen) Wonga w filmach „Doktor Strange” i „Avengers: Infinity War”, zmieścił ciekawe zdjęcie z charakteryzatorni. 

„Avengers 4” - kiedy premiera?

W 4. części filmu zobaczymy zmagania pozostałych przy życiu herosów z Thanosem, który zebrał wszystkie Kamienie Nieskończoności i dokonał eksterminacji połowy populacji wszechświata. Fani od miesięcy zastanawiają się, w jaki sposób superbohaterowie odwrócą ten proces. Na ten temat pojawiło się sporo ciekawych teorii. O tym, czy się sprawdzą, przekonamy się już 25 kwietnia 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.