Posłuchaj rapującego Davida Hasselhoffa ze ścieżki dźwiękowej „Strażników Galaktyki vol. 2”

Kamil Dachnij
24.04.2017 12:19
Posłuchaj rapującego Davida Hasselhoffa ze ścieżki dźwiękowej „Strażników Galaktyki vol. 2” Fot. Kadr z video

Pierwsza część „Strażników Galaktyki” zasłynęła m.in. ze znakomitej ścieżki dźwiękowej. Kolejny mixtape Star-Lorda również nie zawodzi i dodatkowo odkrywa przed nami kolejne talenty legendarnego aktora i muzyka Davida Hasselhoffa – tym razem umiejętności w nawijce. 

O opublikowanej liście utworów ze ścieżki dźwiękowej do „Strażników Galaktyki vol. 2” pisaliśmy niedawno. Wśród znakomitej selekcji kawałków z lat 70.  i 80. jak „The Chain” Fleetwood Mac (który ma odgrywać znaczącą rolę w filmie) czy „My Sweet Lord” George’a Harrisona, znajdziemy utwór „Guardians Inferno” duetu The Sneepers (reżyser filmu James Gunn oraz kompozytor soundtracka Tyler Bates), gdzie gościnnie udziela się David Hasselhoff. W utworze po części wzorowanym na dyskotekowej wersji motywu „Gwiezdnych wojen”, która była wielkim hitem w 1977 roku, Hasselhoffowi przychodzi rapować tekst opisujący postaci z filmu – Star-Lorda czy Groota. Brzmi to tak niedorzecznie, jak można się spodziewać. Posłuchajcie utworu:

Hasselhoff wie jak wykorzystać dobrą passę. O jego wyczynach muzycznych do 2015 roku prawdopodobnie pamiętali jedynie niemieccy słuchacze, ale za sprawą filmu „King Fury”, który okazał się niemałą sensacją w Internecie, niegdysiejszy „Nieustraszony” chwacko powrócił do popkultury, dzięki utworowi „True Survivor”, który warto przy tej okazji przypomnieć:

Sequel „Strażników Galaktyki” trafi do polskich kin 5 maja 2017 roku. W rolach głównych występują Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Bradley Cooper jako głos Rockera oraz Vin Diesel jako głos Groota. Pierwsze opinie zwiastują, że fani jedynki nie powinni być zawiedzeni. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.