Powstała najtańsza platforma VOD na świecie. Jej właścicielem jest Ryan Reynolds

13.08.2020 13:22
Powstała najtańsza platforma VOD na świecie. Jej właścicielem jest Ryan Reynolds Fot. . Instagram/Sipa USA/East News

Kanadyjski aktor Ryan Reynolds zrobił niemały prezent swoim fanom. Aktor ogłosił, że zakłada własną platformę streamingową. Sęk tkwi w tym, że umieścił na niej tylko jeden film. Można go jednak obejrzeć całkowicie za darmo, nawet na terenie Polski.

Ryan Reynolds lubi dowcipkować i bawić się z oczekiwaniami fanów. W zeszłym roku na swoje konto na Twitterze wrzucił np. film „Detektyw Pikachu” kilka dni przed jego premierą kinową. Wideo okazało się jednak zapętloną, 10-godzinną sceną, przedstawiającą tańczącego Pikachu.

Przeczytaj także

Mint Mobile + – nowa platforma streamingowa

Teraz Reynolds ponownie zaskakuje. Aktor umieściłwe wtorek 12 sierpnia na swoim koncie na Twitterze wpis, w którym zapowiedział założenie nowej platformy streamingowej. Nazywa się ona Mint Mobile Plus.

Każda firma technologiczna potrzebuje swojego serwisu streamingowego. Zatem… prezentuję Wam Mint Mobile +. Najtańszą plaformę VOD na świecie!

Wchodząc na stronę, naszym oczom ukaże się panel sterowania, inspirowany wyglądem platformy Disney+ z charakterystycznymi cegiełkami. Do wyboru będziemy mieć jednak jedynie jeden film.

Najciekawsze jest jednak to, że produkcja dostępna jest bez żadnych opłat i można obejrzeć ją także na terenie Polski.

Przeczytaj także

Obejrzyj „Niezawodny plan” za darmo

To obraz „Niezawodny plan” (org. „Foolproof”) Williama Phillipsa z 2003 roku. Obraz z udziałem Reynoldsa, Kristin Booth i Davida Sucheta przeszedł bez większego echa w momencie swojej premiery. Teraz jednak aktor w ciekawy sposób przypomina o tamtym momencie swojej kariery, oferując produkcję widzom za darmo.

Co ciekawe – film dostępny jest też w całości w serwisie YouTube, gdzie w 2013 roku umieścił go jeden z użytkowników.

Przeczytaj także

„Niezawodny plan” – zobacz zwiastun

Czytaj także: Seth Rogen określił filmy Marvela mianem "komedii za 200 milionów dolarów".

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.