Prawdziwa córka Warrenów wyznała, że nadal boi się Annbelle. Zobacz nową zapowiedź 3. części horroru

14.06.2019 14:51
Annabelle 3|undefined Fot. Warner Bros. UK

Seria "Obecność" została oparta na faktach. Horror "Annabelle wraca do domu" również był inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Opowiedziała o tym prawdziwa Judy Warren w najnowszej zapowiedzi filmu o opętanej lalce.

Każdy fan kina grozy doskonale wie, że James Wan tworząc "Obecność" inspirował się prawdziwymi wydarzeniami. Ed i Lorraine Warrenowie żyli naprawdę i rzeczywiście zajmowali się nadprzyrodzonymi zjawiskami. Niestety Lorraine Warren zmarła w pierwszej połowie 2019 roku i nie mogła wypowiedzieć się na temat 3. części spin-offu "Obecności", opowiadającej o przerażającej lalce Annabelle. W filmie "Annabelle wraca do domu" znaczącą postać odgrywa jednak córka Warrenów - Judy. Prawdziwa Judy Warren wystąpiła w najnowszej zapowiedzi horroru i opowiedziała o tytułowej zabawce oraz nawiedzonym muzeum, które obecnie znajduje się w domu jej rodziców.

"Annabelle wraca do domu" - Judy Warren o nawiedzonej lalce

W najnowszej części historii o Annabelle rodzina Warrenów będzie odgrywać kluczową rolę. To właśnie pod ich opieką znajdzie się tytułowa laka, która trafi do specjalnej gabloty, umieszczonej w piwnicy ich domu. Demonolodzy nie przewidzą jednak, że umieszczenie zabawki wśród innych przeklętych artefaktów, wywoła prawdziwe piekło na ziemi. W rzeczywistości na szczęście nie doszło do ataku złych sił, ale Judy Warren wyznała, że lalka przeraża ją do tej pory.

Starsza już kobieta z przerażeniem w oczach opowiada o nawiedzonej lalce z filmu - trzeba przyznać, że to robi naprawdę upiorne wrażenie. Warren opowiedziała w materiale, że chociaż jako dziecko nie wiedziała o profesji swoich rodziców, doskonale pamięta pokój, do którego nie mogła wchodzić pod żadnym pozorem. To właśnie tam jej ojciec umieszczał rozmaite przedmioty, które przynosił z pracy. Pomieszczenie będzie epicentrum koszmaru, który zboczymy w  "Annabelle wraca do domu".

Przeczytaj także

"Annabelle wraca do domu" - kiedy premiera?

W filmie Gary'ego Daubermana powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. W roli Judy Warren zobaczymy Mckenna Grace. Polska premiera "Annabelle wraca do domu" odbędzie się 12 lipca 2019 roku.

Zobacz też: 10 horrorów opartych na faktach

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.