Przeciek z planu "Star Wars 9" sugeruje, że ponownie zobaczymy bohaterów oryginalnej trylogii

17.05.2019 12:47
Gwiezdne Wojny|undefined Fot. kadr z filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja

Według najnowszych informacji dotyczących filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" na ekranie ponownie zobaczymy młode wersję bohaterów oryginalnej trylogii.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący epizod "Star Wars" pod tytułem "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" będzie pełen odniesień do oryginalnej trylogii. Nie chodzi jedynie o podtytuł i śmiech Imperatora, który pojawił się pod koniec zwiastuna filmu. Według najnowszych nieoficjalnych informacji, w produkcji J.J. Abramsa zobaczymy ponownie młode wersje rodzeństwa Skywalkerów.

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - młody Luke i Leia w IX epizodzie?

Mimo że Carrie Fisher nie żyje od grudnia 2016 roku, fakt, że Leia pojawi się w nadchodzącym filmie, nie jest niczym zaskakującym. Twórcy zdradzili, że mają dużo niewykorzystanego materiału z "Przebudzenia Mocy", którego użyją w najnowszej części "Gwiezdnych Wojen". Podobny zabieg wykorzystano również podczas pracy nad "Ostatnimi Jedi". Nowy przeciek mówi jednak o scenie retrospekcji z Leią i Lukiem w rolach głównych. Oznacza to, że prawdopodobnie w bohaterkę wcieli się inna aktorka, podobnie jak miało to miejsce w filmie "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie".

Jak podaje serwis Making Star Wars, kandydatką do roli młodej Lei jest Billie Lourd - córka Carrie Fisher, która zagrała już w dwóch poprzednich częściach nowej trylogii jako porucznik Kaydel Ko Connix i znalazła się również w obsadzie "Skywalker. odrodzenie". Rzekoma scena retrospekcji ma się rozgrywać tuż po wydarzeniach ukazanych w "Powrocie Jedi". Oprócz młodej Lei ma się w niej pojawić Luke. Nie wiadomo czy w bohatera wcieli się Mark Hamill poddany cyfrowemu odmłodzeniu, czy inny aktor. Scena ma być bardzo ważnym momentem filmu, który pomoże odpowiedzieć widzom na pytania, które zrodziły się wraz z debiutem nowej trylogii "Gwiezdnych Wojen". W rozmowie między rodzeństwem pojawi się między innymi wątek ewentualnego treningu Lei na adeptkę Mocy. Informacja pochodzi jednak z anonimowego źródła i nie została potwierdzona przez twórców z Lucasfilm.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - kiedy premiera?

Plotki o tym, że córka Fisher ma zastąpić matkę w roli Lei, pojawiły się jeszcze w 2015 roku i na razie się nie sprawdziły. Być może informacja narodziła się na kanwie tej plotki sprzed kilku lat. Nie wykluczone jednak, że scena osadzona w przeszłości rzeczywiście będzie miała miejsce w filmie. W końcu "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" ma być zakończeniem historii rodu Skywalkerów, a pomiędzy "Powrotem Jedi" a "Przebudzeniem Mocy" zieje luka, dotycząca wydarzeń, które miały miejsce w odległej galaktyce. O tym, jak będzie naprawdę, przekonamy się 19 grudnia 2019 roku, kiedy produkcja trafi na ekrany kin.

>>Zobacz też: Nie żyje Peter Mayhew, który grał Chewbaccę w serii "Star Wars". Aktor miał 74 lata<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.