Rami Malek: Ciekawostki o aktorze, który zdobył Oscara 2019

Karolina Woźniak
26.02.2019 16:16
Rami Malek |undefined Fot. : Li Ying/Xinhua News/East News

Rami Malek na Oscarach 2019 zdobył nagrodę za najlepszego aktora pierwszoplanowego. Przedstawiamy Wam ciekawostki, które dotyczą wchodzącej gwiazdy kinematografii. Sprawdźcie, czego nie wiecie o Maleku.

Rami Malek okazał się najlepszym aktorem pierwszoplanowym. Mężczyzna został laureatem nagrody Oscara 2019 za rolę w filmie "Bohemian Rhapsody". Pokonał takie sławy jak Christian BaleBradley Cooper, Willem Dafoe i Viggo Mortensen. 37-letni aktor zyskał uznanie krytyków i widzów. Sam film "Bohemian Rhapsody" zdobył aż 3 Oscary podczas 91. gali rozdania nagród za najlepszy dźwięk, najlepszy montaż i najlepszy montaż dźwięku.

Przeczytaj także

Rami Malek: Ciekawostki o laureacie nagrody Oscara 2019

Gdzie grał Rami Malek?

Rami Malek rozpoczynał karierę od występu w filmie "Noc w muzeum" u boku Bena Stillera i Robina Williamsa. Niewiele osób wie, że zanim nastąpił rozkwit jego kariery, Maleka mogliśmy podziwiać w sadze "Zmierzch: Przed świtem". Zaskoczeni? Sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o popularnym aktorze.

Czy Rami Malek ma rodzeństwo?

Okazuje się, że Rami Malek ma brata bliźniaka, od którego jest starszy o całe 4 minuty. Sami Malek jest nauczycielem. Braci podobno wiąże niesamowita więź. Chłopcy mają również siostrę, Yasminę, która jest lekarzem. Całe rodzeństwo wychowywało się razem w Los Angeles.

Z kim randkował Rami Malek?

Rola w "Bohemian Rhapsody" nie jest jedyną rolą aktora. Chłopak występował wcześniej w serialu "Mr. Robot", który opowiadał o grupie hakerów, która planowała atak na międzynarodową korporację. Okazuje się, że Rami randkował z przyrodnią siostrą swojego kolegi z planu, Christiana Slatera - Emily.

Skąd pochodzi Rami Malek i kim są jego rodzice?

Rodzice aktora pochodzą z Egiptu. Po ich przeprowadzce do USA, ojciec Ramiego pracował jako sprzedawca ubezpieczeń, a mama była księgową. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że to dzięki rodzicom, całe rodzeństwo miało przed sobą wiele możliwości, bo to oni zdecydowali się na przeprowadzkę.

Czy Rami Malek ma Instagrama?

Niestety na Instagramie nie znajdziemy konta, które należy do aktora. Rami, który wcielił się w rolę Freddiego Mercury'ego uważa, że social media utrudniają kontakt i powodują problemy z nawiązywaniem relacji. Nie liczmy zatem, że wyszukamy konto Maleka, na którym znajdziemy codzienną porcję nowych zdjęć.

Zobacz także: >>Oscary 2019: Rami Malek spadł ze sceny<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.