"Bohemian Rhapsody": Rami Malek czuł się niepewnie nosząc zęby Freddiego

Aleksandra Degórska
17.12.2018 17:39
Film Bohemian Rhapsody|undefined Fot. kadr z wideo

Aktor Rami Malek wyznał, że czuł się dziwnie nosząc protezę zębów na planie filmowym. Znalazł jednak sposób, by wybrnąć z tej sytuacji.

To było do przewidzenia, że film "Bohemian Rhapsody" o Queen ściągnie tłumy do kin, w końcu kto nie chciałby obejrzeć obrazu o jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Wszyscy zastanawiali się, jak w głównej roli Freddiego Mercury'ego wypadnie Rami Malek. Większość krytyków jest pod wrażeniem jego gry aktorskiej i aktor otrzymał nominację do Złotych Globów. 

Rami Malek o roli Freddiego Mercury'ego

Spostrzegawczy fani Queen obserwowali każdy ruch aktora, jak również uważnie przypatrywali się charakteryzacji Maleka. Dostrzeżono wszelkie błędy w filmie "Bohemian Rhapsody" i niektórzy fani mieli pretensje o to, że zęby Rami Maleka nie wyglądają naturalnie.

Aktor w wielu wywiadach opowiada o kulisach powstawania filmu, m.in. zdradził szczegóły nagrywania sceny Live Aid. Freddie Mercury miał poważną wadę zgryzu i oczywiście charakteryzatorzy musieli to odwzorować w filmie. W rozmowie z The Wrap, Rami Malek zdradził, że gdy założył protezę zębów poczuł się niepewnie:

Ciężko sobie z tym radziłem. Wypróbowałem wszystkie rozmiary i gdy pierwszy raz miałem protezę zębów poczułem się bardzo niepewnie, ale szybko postarałem się wyjść z tej sytuacji. Zacząłem siadać z większą elegancją i myślałem sobie : "Och, on jest taki elegancki". Cały czas zakrywał usta i zęby, nigdy nie mogłem tego zrozumieć. Jednak, gdy miałem protezę z zębami - wtedy zrozumiałem.

Powstanie druga część filmu "Bohemian Rhapsody"?

Gitarzysta Brian May pełnił rolę muzycznego producenta wykonawczego filmu i muzyk wyznał, że "Bohemian Rhapsody" jest kompletną całością, ale nigdy nic nie wiadomo i być może w przyszłości zobaczymy dalszy ciąg historii zespołu Queen. W filmie przedstawiono losy zespołu do występu Queen na słynnym koncercie charytatywnym Live Aid, który miał miejsce na 6 lat przed odejściem wokalisty. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.