Rick i Morty doczekają się filmu? Kiedy premiera i o czym opowie produkcja?

09.06.2021 15:40
Rick i Morty doczekają się filmu? Kiedy premiera i o czym opowie produkcja? Fot. materiały prasowe/Adult Swim

Rick i Morty zostaną bohaterami filmu. Jeden z szefów Adult Swim oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad produkcją, a serial doczeka się pełnometrażowej kinowej adaptacji.

Rick i Morty doczekają się pełnometrażowego filmu

Niedługo odbędzie się premiera 5. sezonu "Ricka i Morty'ego", a co za tym idzie, twórcy spotykają się obecnie z dziennikarzami, opowiadając o przyszłości serialu. W rozmowie z Metro UK, jeden z producentów Scott Marder głośno i jasno stwierdził, że w przyszłości powstanie film pełnometrażowy z tytułowymi bohaterami w rolach głównych.

Polecamy

Jak czytamy w wywiadzie z producentem:

To jest bardzo kuszące. Nie zdziwiłbym się, gdyby w końcu do tego doszło. Moim zdaniem każdy odcinek jest jak film, mam wrażenie, że tyle do nich pakujemy, że są jak mini-filmy. Musiałby być niesamowicie epicki.
Polecamy

Swoje pięć groszy dorzucił również scenarzysta Spencer Grammer, który wyjaśnił, że całość musiałaby być ogromnym spektaklem - najlepiej "interaktywnym filmem 3D połączonym z parkiem rozrywki, bo cokolwiek mniejszego byłoby bez sensu". Marder dodał na koniec, że "to się stanie, a przynajmniej tak sądzę".

Zanim jednak doczekamy się filmowej wersji przygód Ricka i Morty'ego, najpierw będziemy mogli zobaczyć nowe epizody serialu. Stacja Adult Swim poinformowała, że odcinki zaczną debiutować już 20 czerwca 2021 roku. W Polsce będą się pojawiały dzień po amerykańskiej premierze i dostępne będą tylko na HBO GO.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.