Robert Pattinson prezentuje głos Batmana w nowej zapowiedzi filmu DC

15.10.2021 12:18
Robert Pattinson prezentuje głos Batmana w nowej zapowiedzi filmu DC Fot. SplashNews.com/East News

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Ten ma być przedsmakiem nowego zwiastuna, który zadebiutuje podczas imprezy DC FanDome.

The Batman - oto głos Mrocznego rycerza od Roberta Pattinsona

Już 16 października 2021 roku zadebiutuje nowy zwiastun filmu "The Batman", a z tej okazji reżyser Matt Reeves postanowił podzielić się nowym kadrem ze swojego dzieła. To prezentuje nam Batmana na tle zachodzącego (albo wschodzącego) słońca, czujnie pilnującego Gotham City.

Polecamy

Zdjęcie prezentuje się następująco:

Polecamy

Natomiast oficjalne konto filmu "The Batman" na Twitterze przedstawiło nam krótką próbkę głosu Roberta Pattinsona jako Batmana. Ten przestrzega nas, że Bat-sygnał "nie jest tylko sygnałem - to też przestroga". W ciągu doby to krótkie wideo zebrało prawie 100 tysięcy like'ów i ponad 3 miliony wyświetleń. To chyba dobry prognostyk na przyszłość:

W obsadzie filmu znaleźli się: Robert PattinsonAndy SerkisColin Farrell, Zoë Kravitz, Peter Sarsgaard, Jeffrey Wright, John Turturro, Paul Dano i Jayme Lawson. Reżyserem jest Matt Reeves, a "The Batman" zadebiutuje w kinach 4 marca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.