Shia LeBeouf doczekał się filmu biograficznego. Aktor nie zagra w nim siebie

Sergiusz Kurczuk
19.03.2018 12:57
Shia LeBeouf|undefined Fot. Invision/East News

W biografii Shia LeBeoufa Shia LeBeouf nie zagra Shia LeBeoufa...

Shia LeBeouf ma dopiero 31 lat, ale już powstaje film w dużej mierze oparty na życiu aktora. Produkcja będzie nosić tytuł „Honey Boy” i aktor wystąpi w niej, jednak nie wcieli się w samego siebie. Jak donosi portal Tracking Board, historia zaprezentowana w filmie będzie opowiadać o trudnej relacji głównego bohatera z jego ojcem alkoholikiem. Tytuł filmu odnosi się do dziecięcego pseudonimu LeBeoufa, którego nazywano Honey Boy. 

„Honey Boy” - w kogo wcieli się Shia LeBeouf?

Historia jest inspirowana życiem LeBeoufa. Protagonista grany przez Lucasa Hedgesa nazywać się będzie Otis Lort. LeBeouf ma zagrać nadużywającego alkoholu i agresywnego ojca głównego bohatera o imieniu James. Film ma ukazywać trwająca ponad dekadę relację dwójki bohaterów. Reżyserką filmu „Honey Boy” jest Alma Har’el, znana z takich produkcji jak „LoveTrue” czy „Bombay Beach”. Producentami są Brian Kavanaugh-Jones z Automatik, Daniela Taplin Lundberg z Stay Gold Features oraz Christopher Leggett z Delirio Films. Producentem wykonawczym został natomiast Fred Berger. 

LeBeouf był dziecięcą gwiazdą znaną z takich produkcji jak „Śniadanie z Einsteinem”, „Małpi biznes” czy serial „Świat nonsensów u Stevensów”. Największą sławę zdobył jednak, grając Sama Witwicky'ego w serii „Transformers” oraz dzięki roli Mutta Williamsa w filmie „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”. Następnie brał udział w bardziej ambitnych przedsięwzięciach, chociażby w „Nimfomance” Larsa von Triera. W 2017 roku na planie „The Peanut Butter Falcon” doszło do sytuacji, która skończyła się dla aktora wyrokiem w postaci roku więzienia w zawieszeniu.

Shia LeBeouf Fot. foto: Michael Hurcomb/REX/Shutterstock/East News

Lucas Hedges to młody aktor, który dał znać o swoim talencie w takich produkcjach z 2017 roku, jak „Lady Bird”, gdzie wcielił się w pierwszą sympatię głównej bohaterki oraz nagrodzonym Oscarem filmie „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”, grając u boku Frances McDormand jako jej syn. Sam był nominowany do Oscara za występ w „Manchester By The Sea”

Lucas Hedges Fot. foto: Dimitrios Kambouris/East News

Na razie nie podano szczegółów dotyczących produkcji Alma Har’el, ale będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych informacjach z planu „Honey Boy”.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.