"Snyder Cut" z oficjalnym zwiastunem! Zobaczcie serialową wersję "Ligi Sprawiedliwości" [WIDEO]

23.08.2020 13:02
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS|undefined Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Wreszcie! Oficjalna zapowiedź "Ligi Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera ujrzała światło dzienne. Film diametralnie różni się od poprzednika.

"Snyder Cut", czyli "Liga Sprawiedliwości" w wersji stworzonej przez Zacka Snydera, to już swoista legenda. Fani uniwersum DC domagali się opublikowania pierwotnej wersji filmu, zanim został pocięty, a do gry wszedł Joss Whedon. Ich wysiłki nie poszły na marne i film już wkrótce ujrzy światło dzienne. Tymczasem otrzymaliśmy jego oficjalną zapowiedź.

"Snyder Cut" - zwiastun "Ligi Sprawiedliwości" Zacka Snydera 

Zwiastun "Ligi sprawiedliwości" Jacka Snydera prezentuje się następująco:

Dzięki panelowi, który odbył się podczas tegorocznego DC FanDome dowiedzieliśmy się, że produkcja ukaże się w postaci miniserialu. Całość składać się będzie z 4 godzinnych odcinków i zadebiutuje na platformie HBO Max

Jak widać po samym zwiastunie, "Snyder Cut" znacząco różni się od tego, co przed kilkoma laty widzieliśmy w kinach. Czy ta wersja okaże się lepsza? Przekonamy się w 2021 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.