"Solid Gold" - Janusz Gajos i Andrzej Seweryn w zwiastunie filmu inspirowanego aferą Amber Gold

19.11.2019 08:52
Solid Gold|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Solid Gold" - produkcji w reżyserii Jacka Bromskiego inspirowanej aferą Amber Gold. W rolach głównych Janusz Gajos, Marta Nieradkiewicz i Andrzej Seweryn.

Już niedługo do kin trafi nowy film Jacka Bromskiego. "Solid Gold" to thriller sensacyjny inspirowany kulisami afery Amber Gold. Jak prezentuje się zwiastun filmu?

"Solid Gold" - zwiastun filmu o aferze Amber Gold

Produkcja to trzymająca w napięciu historia o policjantach, którzy starają się wyciągnąć na światło dzienne nieuczciwe praktyki z pozoru nienagannego biznesmena. W rzeczywistości mężczyzna jest zamieszany w wiele przestępstw, które ukrywa dzięki swojej władzy, wpływom i finansom. Czy nowej komórce policji uda się zatrzymać proceder? A może w całą aferę zamieszani są również przedstawiciele prawa?

Jak widać, zwiastun trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. W rolach głównych wystąpili Janusz Gajos, Marta Nieradkiewicz, Andrzej Seweryn, Artur Żmijewski, Dantua Stenka, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Stramowski, Ewa Kasprzyk, Andrzej Konopka, Olena Leonenko-Głowacka, Andrzej Zieliński, Marcin Hycnar, Sławomir Orzechowski, Sonia Roszczuk, Katarzyna Śmiechowicz, Karolina Staniec, Zosia Bromska oraz Maciej Maleńczuk.

Solid Gold Fot. foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także

"Solid Gold" - kiedy premiera?

Film trafi do kin już 29 listopada 2019 roku. Początkowo premiera miała odbyć się 11 listopada, ale nie zgodziła się na to Telewizja Polska, która pierwotnie była koproducentem "Solid Gold". Treść filmu nie podobała się TVP i z tego powodu wstrzymano dystrybucję oraz próbowano zablokować seans na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Reżyser uważa, że miało to związek ze zbliżającymi się wówczas wyborami do parlamentu.

Przeczytaj także

Zobacz też: Polskie filmy, które ukażą się w 2020 roku. Wśród nich "Psy 3" i "Broad Peak"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.