Steven Spielberg wyreżyseruje "Fantastyczną czwórkę" dla Marvela? Dziwne plotki

18.07.2022 14:03
Steven Spielberg wyreżyseruje "Fantastyczną czwórkę" dla Marvela? Dziwne plotki Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Niedawno w sieci pojawiły się plotki, które mówiły o tym, jakoby Steven Spielberg miał wyreżyserować "Fantastyczną czwórkę" dla Marvel Studios. Czy legendarny twórca dołączy do MCU?

Steven Spielberg zrobi Fantastyczną czwórkę dla MCU?

Pierwotnie reżyserią "Fantastycznej czwórki" miał się zająć Jon Watts, który jest odpowiedzialny za wszystkie trzy odsłony Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej. Reżyser odszedł jednak od projektu za porozumieniem stron i film na razie został bezpański.

Polecamy

Jak donoszą różni insiderzy, Marvel Studios podobno poszukiwało na jego miejsce "doświadczonych weteranów". Wygląda bowiem na to, że przy takiej ilości nadchodzących seriali i filmów, Kevin Feige jest nieco przytłoczony ilością pracy i chciałby polegać na ludziach godnych zaufania. Chociażby z tego powodu "Doktora Strange'a 2" wyreżyserował weteran kina superhero, czyli Sam Raimi.

To wszystko spowodowało, że nagle przy "Fantastycznej czwórce" pojawiło się nazwisko samego Stevena Spielberga. 

Niestety, to wszystko zmyślna mistyfikacja - a przynajmniej tak twierdzi dziennikarz Variety, Adam B. Vary.

Szokujące wieści! Słyszałem właśnie, że niezwykle nieprawdopodobna plotka o tym, że Steven Spielberg wyreżyseruje "Fantastyczną czwórkę" jest NIEPRAWDZIWA. Sorki!

Na razie na temat projektu nie wiemy praktycznie nic - Marvel Studios nie potwierdziło nawet, że główną rolę w filmie zagra John Krasinski, który pojawił się w "Doktorze Strange'u 2" jako Reed Richards/Mister Fantastic z "iluminackiego" uniwersum. Został szybko zabity przez Scarlet Witch, więc istnieje spora możliwość, iść twórcy postanowią zatrudnić do roli kogoś innego. 

Więcej informacji otrzymamy pewnie podczas nadchodzącego megapanelu Marvel Studios na San Diego Comic-Con. Impreza odbędzie się już 23 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.