"Suicide Squad": James Gunn pokazał dwa spoty z nowymi członkami ekipy [WIDEO]

30.03.2021 14:18
Harley Quinn Suicide Squad Fot. plakat filmu "Suicide Squad"

Po bardzo ciepło przyjętym zwiastunie "Suicide Squad" w sieci pojawiły się dwa nowe spoty telewizyjne promujące nadchodzący film Jamesa Gunna.

James Gunn jest wyraźnie podekscytowany swoim nowym dziełem i chce tą ekscytacją zarazić swoich fanów. Kilka dni po tym, gdy do sieci trafił zwiastun "Suicide Squad", reżyser udostępnił w swoich mediach społecznościowych dwa nowe spoty telewizyjne promujące film oraz zakulisowe zdjęcia obsady.

Polecamy

"Suicide Squad": James Gunn pokazał nowe spoty TV

Pierwszy materiał wideo udostępniony przez Gunna to głównie rozbudowana scena rozmowy Ricka Flaga (Joel Kinnaman), Bloodsporta (Idris Elba) i Harley Quinn (Margot Robbie) z Thinkerem (Peter Capaldi). W spocie pojawia się też kilka nieprezentowanych wcześniej ujęć.

Polecamy

W drugim wideo reżyser poleca zwrócić uwagę na postać, na którą ze zgrozą spogląda Ratcatcher (Daniela Melchior). Monstrum stojące naprzeciw bohaterki to Starro the Conqueror - gigantyczna rozgwiazda, którą widzieliśmy już w zwiastunie, a którą fani DC Comics mieli okazję poznać już w 1960 roku, gdy walczył z nią pierwszy skład Ligii Sprawiedliwości. W nadchodzącym filmie zmierzą się z nią oczywiście wyjęci spod prawa członkowie Legionu Samobójców.

"Suicide Squad": James Gunn pokazał zakulisowe zdjęcia obsady

Prócz nowych spotów, reżyser "Suicide Squad" pokazał też zdjęcia obsady, dziękując za wszystkie ciepłe słowa, jakie usłyszał po premierze trailera swojego nadchodzącego filmu.

Jak zostało już wielokrotnie podkreślone, poza materiałem źródłowym i kilkoma członkami obsady, film Jamesa Gunna nie będzie miał nic wspólnego z produkcją Davida Ayera sprzed 5 lat. Zapewnienia te potwierdził zwiastun, który pozwala wierzyć, że Suicide Squad w końcu doczeka się filmu, na jaki zasługuje. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się jeszcze tego lata. Produkcja Warner Bros. trafi do kin i na HBO Max już 6 sierpnia 2021.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.