Sylvester Stallone własnoręcznie tworzy widły w wideo z "Rambo V"

02.05.2019 11:55
Rambo|undefined Fot. kadr z filmu "Rambo: Pierwsza krew"

Aktor udostępnił na swoim Instagramie nagrania z planu filmu "Rambo V", na których widzimy jak Sly przygotowuje własnoręcznie różnego rodzaju narzędzia "pierwszej potrzeby". Stallone porównał tworzenie 5. części do pracy przy 1. odsłonie "Rambo".

Sylvester Stallone niedawno zakończył wszelkie prace nad 5. odsłoną serii "Rambo" o podtytule "Last Blood". Aktor zapowiedział również, że to definitywnie będzie ostatni jego występ w tej serii filmowej, co oznacza, że w 2019 roku Sly pożegnał się ze swoimi obydwiema najbardziej kultowymi rolami - z Rockym i Johnem Rambo. Ostatnią odsłonę sagi o weteranie z Wietnamu zobaczymy już we wrześniu 2019 roku, ale zanim wybierzemy się na seans, Stallone pokazał nam zakulisowe wideo pokazujące prace nad "Last Blood". 

Rambo V - Sylvester Stallone pokazał zakulisowe wideo

Wideo zostało przygotowane na planie "Rambo V" i pokazuje nam głównego bohatera, który własnoręcznie zajmuje się tworzeniem wideł, ostrzeniem noży, strzelaniem z karabinu automatycznego, a także z łuku. Sylvester Stallone napisał krótko, że praca nad "Last Blood" przypominała mu proces twórczy 1. odsłony "Rambo" i określił go "filmem robionym ręcznie". Zobaczcie wideo:

Film robiony ręcznie, całkiem jak ten pierwszy... POT, KREW, ŁZY i praca z fantastycznymi aktorami! 20 września.

Rambo na początku produkcji będzie próbował żyć w spokoju na swojej rodzinnej farmie. Dotychczasowe zdjęcia, którymi na Instagramie podzielił się z fanami Sly prezentowały bohatera jako zaklinacza koni i farmera. Dopiero pewne tragiczne wydarzenia związane z dziennikarzem, młodą kobietą i meksykańskim kartelem spowodują, że w Johnie Rambo obudzą się dawne instynkty i wszyscy złoczyńcy na jego drodze będą musieli zacząć się bać.  

Przeczytaj także

Rambo V - data premiery

W nadchodzącej produkcji oprócz Stallone'a, który jest również współtwórcą scenariusza (wraz z Mattem Cirulnickiem), zobaczymy między innymi Adrianę Barrazę, Paz Vegę, Yvette Monreal Sergio Peris-Menchetę, Oscara Jaenadę oraz Joaquína Cosío. Film trafi na ekrany kin 20 września 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.