Sylwester z "Avengers: Endgame"! O której włączyć film, żeby rozpocząć Nowy Rok z Iron Manem?

31.12.2019 13:21
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

"Avengers: Endgame" to jeden z największych hitów 2019 roku. Jego koniec można więc uczcić seansem filmu i to w taki sposób, żeby Tony Stark wprowadził nas w nową dekadę?

Ostatnie 12 miesięcy bez wątpienia należały do Marvel Studios. Wszystkie trzy zaprezentowane w tym roku filmy przyniosły ogromne zyski i były przy okazji wielkimi zjawiskami popkulturowymi, o których mówił cały świat. "Avengers: Endgame" jest jednak produkcją, która królowała na wielu frontach. Czy można lepiej uczcić jej sukces, niż oglądając czwartą część "Avengers" w sylwestrową noc?

"Avengers: Endgame" w Sylwestra. O której włączyć film, by Iron Man zaczął Nowy Rok?

Jeśli nie macie planów na Sylwestra albo wolicie spędzać ten czas w domowym zaciszu i przy okazji jesteście fanami Marvela, możecie wykorzystać okazję, by rozpocząć nową dekadę wraz z Iron Manem. Jeden z fanów policzył, o której rozpocząć seans, by pstryknięcie Rękawicą Nieskończoności pokrywało się z wybiciem północy. 

Jeśli zaczniecie oglądać "Avengers: Endgame" około 21:15, zaczniecie Nowy Rok, patrząc, jak Tony Stark ratuje wszechświat, ale również umiera w wyniku tego działania i poczujecie się smutni, nieszczęśliwi oraz samotni, więc w sam raz na początek nowej dekady.

Jak widać, ta zabawa może mieć pewne skutki uboczne. No chyba że obejrzeliście "Endgame" tyle razy, że nie heroiczna śmierć Tony'ego Starka nie robi już na Was wrażenia. 

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz, kiedy fani Marvela wymyślili tego typu zabawę. W 2018 roku popularne było oglądanie w podobny sposób "Avengers: Infinity War" i zsynchronizowanie filmu, by pstryknięcie Thanosa wypadało o godzinie dwunastej w nocy. Wcześniej w podobny sposób obchodzono Sylwestra z filmem "Iron Man 3". 

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Te utwory zrobią ci wielkie wejście w nowy rok 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.