Vin Diesel uczcił rocznicę śmierci Paula Walkera: "Brakuje mi Cię, Pablo"

02.12.2021 13:33
Vin Diesel uczcił rocznicę śmierci Paula Walkera: "Brakuje mi Cię, Pablo" Fot. Universal/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Seria "Szybcy i wściekli" od dawna jest dla Vina Diesla czymś więcej, niż tylko filmami. Aktor udowodnił to po raz kolejny, oddając hołd swojemu zmarłemu przyjacielowi, Paulowi Walkerowi.

Vin Diesel wspomina Paula Walkera z okazji rocznicy jego śmierci

Duet współpracował ze sobą od 2001 roku, występując razem w serii "Szybcy i wściekli" do 2013 roku, kiedy Paul Walker zmarł w wieku 40 lat. Vin Diesel uczcił niedawno śmierć swojego serdecznego przyjaciela, wrzucając na Instagramie zdjęcie ich córek. 

Polecamy

Jak czytamy we wzruszającym poście Vina Diesla:

Zawsze wiedziałeś, kiedy coś mnie trapiło. Pamiętam, jak powiedziałem Ci, że jadę do szpitala odebrać poród. Nigdy nie zapomnę tego, co mi powiedziałeś - wielu twardzieli czeka na zewnątrz. Ale trzeba wejść do środka, przeciąć pępowinę i dzięki temu to staje się najlepszym dniem twojego życia.

Następnie dodał:

Oczywiście mówiłeś to z doświadczenia, bo miałeś już własnego aniołka. Dzisiaj mija 8 lat... Nie ma dnia, żebym nie wspominał naszej przyjaźni i braterstwa, które życie dało nam stworzyć... ale Ty to wiesz.
Polecamy

Diesel ładnie powiązał to ze zdjęciem:

Spójrz na to zdjęcie Pablo, wiem, że się uśmiechniesz. Ten sam aniołek, do którego pomogłeś mi się przygotować swoimi braterskimi radami, był teraz świadkową na ślubie twojej cudownej Meadow.

Aktor zakończył swój list do Paula Walkera słowami: "Brakuje mi ciebie, Pablo".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.