"Szybcy i wściekli 9" - Charlize Theron na nowym zdjęciu z planu filmu

03.09.2019 08:54
Szybcy i wściekli 8|undefined Fot. kadr z filmu Szybcy i wściekli 8

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu "Szybcy i wściekli 9". Przedstawiają Charlize Theron, która wróciła do roli Cipher. Jak zmieniła się bohaterka?

Trwają zdjęcia do dziewiątej części serii "Szybcy i wściekli". Wśród powracających gwiazd nie zabrakło Charlize Theron, która ponownie wcieli się w Cipher. W sieci pojawiły się fotografie, przedstawiające nowy wygląd tej bohaterki.

"Szybcy i wściekli 9" - Charlize Theron jako Cipher

W ósmej części serii Theron wcieliła się w niebezpieczną cyberterrorystkę, która nie tylko zagrażała ekipie Dominica Toretto (Vin Diesel), ale również całemu światu. Antagonistka powróci w kolejnych przygodach "Szybkich i wściekłych". Tym razem zamiast długich blond włosów będzie miała na głowie zupełnie inną fryzurę. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z planu dziewiątej części serii, na których możemy przyjrzeć się nowemu wyglądowi Cipher.

Przeczytaj także
Wróciłaaaaa!

Na pierwszej fotografii widzimy nową fryzurę bohaterki. Tym razem zamiast długiego kucyka z dredów, będzie miała krótkie jasne włosy przeplatane ciemnymi pasemkami. Drugie zdjęcie pokazuje kulisy planu "Szybkich i wściekłych".

Przeczytaj także

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

Reżyserem został Justin Lin. Nie jest to jego pierwsza przygoda z serią. Na razie fabuła sequela nie jest znana, ale śmiało można założyć, że głowni bohaterowie ponownie uratują świat przy pomocy szybkich maszyn i pokazowi nieprawdopodobnych umiejętności. W filmie powrócą dobrze znane twarze oraz zupełnie nowi bohaterowie. Oprócz Theron w produkcji zagrają Vin Diesel, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, John Cena, Lucas Black, Tyrese Gibson oraz Jordana Brewster. Premiera filmu "Szybcy i wściekli 9" została zaplanowana na 20 maja 2020 roku.

Zobacz też: "Szybcy i wściekli" wylądują w kosmosie? Reżyser ostatnich odsłon jest na tak!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.