"Szybcy i wściekli 9" doczekał się ociekającego absurdem zwiastuna

15.04.2021 10:32
"Szybcy i wściekli 9" doczekał się ociekającego absurdem zwiastuna Fot. materiały prasowe/Universal Pictures

Vin Diesel, Charlize Theron i reszta ekipy powracają w "Szybkich i wściekłych 9". Już 25 czerwca 2021 film ma zadebiutować w kinach i z tej okazji w sieci pojawił się zwiastun produkcji.

Szybcy i wściekli 9 - pojawił się kolejny zwiastun filmu

Po wielu latach przerwy, w kinach nareszcie ma się pojawić film "Szybcy i wściekli 9". Produkcja miała pierwotnie zadebiutować wiosną 2020 roku, jednak pandemia skutecznie pokrzyżowała plany twórców. Teraz sytuacja na świecie staje się coraz lepsza (oczywiście nie we WSZYSTKICH krajach), więc Universal postanowił oficjalnie zaprezentować film w kinach już 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy

Zwiastun "Szybkich i wściekłych 9" możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy

Nie dość, że w filmie zadebiutuje postać Johna Ceny, to jeszcze do tego w produkcji powróci Han (w tej roli Sung Kang). Niedawno Vin Diesel wytłumaczył, co stało za "zmartwychwstaniem" Hana w najnowszej odsłonie serii:

Han to jedna z najważniejszych postaci w tej serii. To on jest odpowiedzialny za to, że Dom przez chwilę zniknął. To on wie, gdzie go trzeba znaleźć, to on jest mostem między Tokyo Drift i kolejnymi odsłonami franczyzy. Jest coś specjalnego w postaci Hana. Poczujecie to w tym filmie. Nie chcę zdradzać szczegółów fabuły, ale taki jest motyw przewodni - nie możesz się poddać jeśli chodzi o rodzinę. Nie możesz się od niej odwrócić.

Oprócz Diesla, Ceny i Kanga w filmie pojawią się również Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Charlize Theron i Helen Mirren. Reżyserem filmu jest Justin Lin, natomiast scenariusz napisał Daniel Casey. Tak jak wspomnieliśmy kilkukrotnie, "Szybcy i wściekli 9" zadebiutuje w kinach 25 czerwca.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.