Syn Vina Diesla w obsadzie "Szybkich i wściekłych 9". W kogo się wcieli?

23.03.2021 07:36
Vincent Sinclair, Vin Diesel, Hania Riley Sinclair Fot. Avalon.red/REPORTER

W "Szybkich i wściekłych 9" wystąpi Vincent Sinclair - syn gwiazdora serii Vina Diesla. Kogo zagra 10-letni aktor?

Nowa twarz w obsadzie filmu "Szybcy i wściekli 9". Według najnowszych informacji w wyczekiwanej produkcji zobaczymy Vincenta Sinclaira - syna Vina Diesla. Twórcy nie bez powodu wybrali młodego aktora spokrewnionego z gwiazdorem serii.

"Szybcy i wściekli 9" - syn Vina Diesla w obsadzie filmu

Gdyby nie pandemia koronawirusa już dawno bylibyśmy po premierze filmu "Szybcy i wściekli 9". Twórcy produkcji jako jedni z pierwszych reprezentantów Hollywood postanowili przenieść premierę o rok. Okazuje się, że mieli nosa.

Polecamy

Fani serii czekają więc kolejne miesiące aż zobaczą najnowszą odsłonę "Szybkich i wściekłych". I chociaż jeszcze trochę poczekają, na pocieszenie dostali pewną ciekawostkę z planu zdjęciowego. W filmie zobaczymy Vincenta Sinclaira - 10-letniego syna Vina Diesla. Jak podaje Entertainment Weekly, dziecięcy aktor wcieli się w młodego Dominica Toretto. Nie został więc wybrany przez reżyserów bez powodu. Sinclair będzie drugim aktorem, wcielającym się w młodszą wersję postaci granej przez jego ojca. W "Szybkich i wściekłych 7" w roli Dominica Toretto z przeszłości mogliśmy zobaczyć Alexa McGee.

Polecamy

Na razie nie wiadomo, czego będzie dotyczył wątek z retrospekcji. Fani mają jednak teorię, mówiącą o zarysowaniu relacji pomiędzy Domem a jego bratem Jakobem, w którego wcieli się John Cena. Mężczyzna stanie się jednym z przeciwników w 9. części "Szybkich i wściekłych". Połączy swoje siły z graną przez Charlize Theron cyberterrorystkę imieniem Cipher.

Polecamy

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

W filmie w  reżyserii Justina Lina, oprócz Diesela, jego syna, Ceny i Theron wystąpili również, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel i Sung Kang, z Helen Mirren i Cardi B. Premiera "Szybkich i wściekłych 9" została zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.