"Szybcy i wściekli 9" doczekali się nowego zwiastuna. Ulubiona rodzina powraca!

08.02.2021 07:54
Vin Diesel Fot. imago stock&people/EAST NEWS

Podczas Super Bowl 2021 zaprezentowano nowy zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 9". Twórcy postanowili pokazać nowe fragmenty wyczekiwanej produkcji.

Na tę premierę czekają miliony widzów na całym świecie. I jeszcze trochę poczekają. Na razie jednak fani "Szybkich i wściekłych" mogą obejrzeć najnowszą zapowiedź dziewiątej części, którą zaprezentowano podczas finału Super Bowl 2021.

"Szybcy i wściekli 9" - zwiastun z Super Bowl 2021

Zazwyczaj Super Bowl to nie tylko wielkie emocje dla fanów sportu, ale również miłośników kina. W przerwach finału ligi NFL prezentowane są bowiem zwiastuny najgorętszych produkcji kinowych i telewizyjnych, które pojawią się w danym roku. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że tym razem było inaczej.

Polecamy

Chociaż zwiastunów nie było tyle, co zawsze, kilka zapowiedzi rozgrzało fanów X muzy, a w szczególności wszystkich amatorów szybkich wozów, wybuchów, łamania wszelkich praw fizyki i żarcików dla prawdziwych twardzieli, czyli jednym słowem serii "Szybcy i wściekli". Zapowiadany od dawna film doczekał się kolejnego zwiastuna. Oto jak się prezentuje.

Wytwórnia Universal Pictures podzieliła się krótką zapowiedzią, w której ponownie widzimy gwiazdy filmu - Vina DieselaMichelle Rodriguez oraz Sunga Kanga. Najważniejszym przesłaniem zwiastuna jest oznajmienie fanom, że rodzina znowu połączy siły, by tym razem stawić czoła nowemu przeciwnikowi, granemu przez Johna Cenę. W obsadzie filmu Justina Lina pojawiły się również Charlize Theron i Helen Mirren. Kiedy film wejdzie na ekrany kin?

Polecamy

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

Fani serii mogą mieć lekkie uczucie déjà vu, ponieważ w zeszłym roku podczas finału Super Bowl również prezentowano zwiastun "Szybkich i wściekłych 9". Niestety COVID-19 pokrzyżował plany dystrybucyjne i twórcy dość szybko po ogłoszeniu pandemii zdecydowali się opóźnić premierę o ponad rok. Jeśli wszytko pójdzie dobrze, produkcja trafi do kin 8 maja 2021 roku. Miejmy nadzieję, że to ostatnia data premiery filmu.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.