"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - starzy i nowi bohaterowie na plakatach filmu

11.09.2019 11:26
Terminator: Mroczne przeznaczenie|undefined Fot. kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

W związku ze zbliżającą się premierą filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie", zaprezentowano plakaty, przedstawiające głównych bohaterów produkcji. Obok Lindy Hamilton i Arnolda Schwarzeneggera, pojawili się również Mackenzie Davis, Natalya Reyes oraz Gabriel Luna.

Na premierę filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" czekają wszyscy miłośnicy dwóch pierwszych części reżyserowanych przez Jamesa Camerona. Chociaż za produkcję odpowiada Tim Miller, Cameron czuwał nad przedsięwzięciem. Poza tym nowy "Terminator" ignoruje wydarzenia zaprezentowane we wszystkich częściach, które wydarzyły się po filmie "Terminator 2: Dzień sądu". W sieci pojawiły się plakaty, prezentujące wszystkich głównych bohaterów nadchodzącej produkcji.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kim są bohaterowie filmu?

O serii "Terminator" można powiedzieć różne rzeczy, ale jedno jest pewne - po drugiej części zaczęła się pogarszać z sequela na sequel. Jej ostatnia część - "Terminator: Genisys" to punkt kluczowy upadku legendy. Na szczęście Tim Miller postanowił odbić serię od dna i przywrócić jej dobre imię zupełnie nową częścią, rozgrywającą się kilka dekad po wydarzeniach z "Dnia sądu".

Oznacza to, że zobaczymy nie tylko nowe postacie, ale również dobrze znane twarze. Jak prezentują się nowe plakaty "Mrocznego przeznaczenia"?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Dani Ramos i Grace

Terminator: Dark Fate Fot. foto: materiały promocyjne/Paramount Pictures

Na pierwszym plakacie widzimy nowe bohaterki - Dani Ramos oraz Grace. Do niedawna zakładano, że Grace (Mackenzie Davis) będzie żeńskim odpowiednikiem bohatera granego w oryginale przez Arnolda Schwarzeneggera. Nowy zwiastun zdradził jednak, że bohaterka jest w rzeczywistości udoskonalonym człowiekiem. Tymczasem Dani (Natalya Reyes) znajduje się pod opieką protagonistki, która z niewyjaśnionych powodów broni dziewczynki przed złowieszczymi maszynami.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie"- REV-9

Terminator: Dark Fate Fot. foto: materiały promocyjne/Paramount Pictures

Jeśli o maszynach mowa, trzeba wspomnieć o nowym zagrożeniu w postaci nowego modelu Terminatora znanego jako REV-9, w którego wcielił się Gabriel Luna. Na razie nie wiadomo, czym dokładnie charakteryzuje się robot, ale fani przewidują, że jest połączeniem najlepszych cech T-800 i T-100. Dodatkowo potrafi się replikować, więc będzie sporym wyzwaniem dla protagonistów.

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Sarah Connor

Terminator: Dark Fate Fot. foto: materiały promocyjne/Paramount Pictures

Tej pani nie trzeba przedstawiać nikomu, kto widział pierwsze dwie części "Terminatora". Sarah Connor, w którą wcieliła się ponownie Linda Hamilton, była bowiem jedną z głównych bohaterek oryginału. Tym razem powróci jako o wiele silniejsza kobieta, która sama potrafi poradzić sobie z mechanicznym zagrożeniem.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - T-800

Terminator: Dark Fate Fot. foto: materiały promocyjne/Paramount Pictures

W filmie nie mogło również zabraknąć tytułowego Terminatora, czyli T-800. Postać, którą ponownie zagrał Schwarzenegger, znacznie postarzała się od potyczki z T-1000 w "Dniu sądu", co jest zjawiskiem dość nietypowym, jeśli chodzi o roboty. Chociaż ze zwiastunów wynika, że T-800 początkowo będzie celem głównych bohaterek, prawdopodobnie ich nastawnie zmieni się po pierwszej potyczce z REV-9.

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.