"The Batman": Robert Pattinson, Zoe Kravitz i Collin Farrell na nowych zdjęciach z planu

13.10.2020 08:46
Robert Pattinson i Collin Farell na planie filmu The Batman|undefined Fot. SplashNews.com/East News

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu The Batman. Widzimy na nich Roberta Pattinsona, Zoe Kravitz i Collina Farrella w swoich rolach.

Na tę produkcję czekają nie tylko wszyscy fani Batmana, ale również miłośnicy talentu Roberta Pattinsona. Aktor ma szansę zerwać w końcu z łatką, która przylgnęła do niego po udziale w serii "Zmierzch". Jak wygląda w roli Bruce'a Waye'a?

The Batman - wyciekły zdjęcia z planu filmu

Pandemia koronawirusa dotknęła cały przemysł filmowy. W tym nowy nadchodzący film o Mrocznym Rycerzu, na który fani czekają już jakiś czas. Niestety niedawno premiera produkcji znowu zaliczyła opóźnienie.

Przeczytaj także

Robert Pattinson został zdiagnozowany pozytywnie na koronawirusa, przez co zdjęcia musiały zostać opóźnione. Na szczęście aktor wyzdrowiał, a ekipa wróciła na plan, czego dowodem są nowe przecieki, na których widzimy nie tylko Pattinsona. Możemy również przyjrzeć się Colinowi Farrellowi, który zagra Penguina i Zoe Kravitz wcielającą się w Selinę Kyle, znaną lepiej jako Catwoman

Wśród gwiazd nadchodzącego filmu pojawił się również John Turturro, który wcieli się w szefa mafii Gotham Carmine'a Falcone'a. Akcja sceny, z której zdjęcia trafiły do sieci, dzieje się na schodach jakiegoś budynku użyteczności publicznej, być może ratusza miasta bądź sądu Gotham. Bohaterowie są otoczeni przez policję. Trudno jednak wywnioskować jakiego elementu fabularnego dotyczy ta scena.

Przeczytaj także

"The Batman" - kiedy premiera?

Film Matta Reevesa jest owiany tajemnicą. Wiemy jedynie, że tytułowy bohater będzie musiał zmierzyć się z zagadkowym Riddlerem, w którego wcieli się Paul Dano. Wiadomo też, że widzowie będą śledzić początki kariery Mrocznego Rycerza. Chociaż jakiś czas temu zadebiutował pierwszy zwiastun "The Batman", film trafi do kin dopiero 4 marca 2022 roku. W pozostałych rolach wystąpili Andy Serkis ( Alfred Pennyworth), Jeffrey Wright (komisarz Gordon) oraz Peter Sarsgaard (prokurator Gil Colson).

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "Something In The Way" Nirvany podbija listy przebojów. Wszystko dzięki Batmanowi

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.