"The Batman" doczekał się nowego zwiastuna. Film zapowiada się świetnie

18.10.2021 10:22
"The Batman" doczekał się nowego zwiastuna. Film zapowiada się świetnie Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Podczas imprezy DC Fandome 2021 mieliśmy okazję zobaczyć sporo materiałów z nadchodzących filmów od DC Comics - najważniejszym z nich był zwiastun "The Batman", który podbił serca fanów.

The Batman - zobaczcie nowy zwiastun filmu

Jest mrocznie, niebezpiecznie i bardzo brutalnie - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Nowy materiał skupia się bardziej na przeciwnikach/złoczyńcach. Wideo rozpoczyna się od sceny z Riddlerem, potem widzimy Kobietę-Kot, która nawiązuje typową dla siebie relację z Batmanem, a potem poznajemy jeszcze Pingwina.

Polecamy

Ten jest bohaterem absolutnie genialnej sceny, która kończy nam zwiastun. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego materiału, to zobaczcie wideo z "The Batman" poniżej:

Polecamy

W filmie "The Batman" oprócz Roberta Pattinsona pojawią się m.in. Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, Jayme Lawson jako Bella Real, Barry Keoghan jako funkcjonariusz Stanley Merkel, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i Jeffrey Wright jako komisarz Jim Gordon.

Film "The Batman" ma zadebiutować w kinach już 4 marca 2022 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.