"The Batman" - wiemy, kto zagra Catwoman w filmie z Robertem Pattinsonem

15.10.2019 08:48
Batman|undefined Fot. kadr z filmu "Batman Returns"/Warner Bros.

W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnej gwiazdy, która dołączyła do produkcji Matta Reevesa. Kto dołączy do Roberta Pattinsona w nadchodzącym filmie "The Batman"? 

Film "The Batman" właśnie zdobył kolejną gwiazdę. Jak potwierdził reżyser Matt Reeves, w roli Catwoman wystąpi Zoe Kravitz, którą widzowie mogą kojarzyć z "Magicznych zwierząt: Zbrodni Grindelwalda", "Mad Maxa: Fury Road", czy "Wielkich kłamstewek". Informacja krążyła przez kilka godzin po portalach rozrywkowych, aż w końcu sam reżyser zabrał głos na Twitterze, gdzie oficjalnie potwierdził nowe doniesienia.

Batman - Zoe Kravitz zagra Catwoman

Reeves udostępnił gif z Kravitz w roli głównej. Aktorka mówi w nim "Hello", co możemy chyba uznać za stuprocentowe potwierdzenie jej udziału w "The Batman". Nie jest to pierwszy raz, gdy reżyser potwierdził obsadzenie roli za pomocą gifów - w końcu podobnie postąpił, gdy potwierdził, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem.

Przeczytaj także

Warto zauważyć, że dla Zoe Kravitz będzie to również powrót do roli - aktorka wcieliła się bowiem gościnnie w Catwoman w filmie "LEGO Batman". Pojawia się dosłownie na kilka sekund, będąc jednym z wielu celebryckich cameo obecnych w produkcji o nietoperzu z klocków. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego filmu, to serdecznie polecamy - jest to bowiem po prostu świetna produkcja o Batmanie:

Film "The Batman" zostanie napisany i wyreżyserowany przez Matta Reevesa, który pracował wcześniej nad m.in. "Wojną o planetę małp" i "Cloverfield". W obsadzie oprócz Kravitz i Pattinsona zobaczymy najprawdopodobniej Jeffreya Wrighta z "Westworld" w roli komisarza Gordona, a także Jonah Hilla w roli złoczyńcy. Niestety, nie wiemy w kogo z galerii wrogów Batmana wcieli się aktor. Premiera filmu jest planowana na czerwiec 2021 roku.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja napisała scenariusz do filmu o Batmanie. Jest genialny!

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.