"Thor: Love and Thunder" - ile jest w filmie scen po napisach? Co mogą oznaczać dla MCU?

11.07.2022 13:38
"Thor: Love and Thunder" - ile jest w filmie scen po napisach? Co mogą oznaczać dla MCU? Fot. materiały prasowe/Disney

Niedawno w kinach zadebiutował film "Thor: Love and Thunder", czyli kontynuacja przygód Boga Piorunów z Marvel Cinematic Universe. Co wiemy o scenach po napisach końcowych?

Thor: Love and Thunder - czy w filmie są sceny po napisach końcowych?

Czwarta część przygód Thora to dla tysięcy widzów na świecie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji drugiej połowy 2022 roku. Fani Marvela czekali na kolejną odsłonę perypetii Boga Piorunów i ta raczej nie rozczarowuje, wprowadzając wiele nowych elementów oraz poważnie poszerzając kinowe uniwersum o zupełnie nowe wątki.

Polecamy

Nie chcąc jednak spoilować tym, którzy jeszcze filmu nie widzieli - owszem, w filmie "Thor: Love and Thunder" są DWIE SCENY PO NAPISACH KOŃCOWYCH. Jedna po "napisach głównych", druga natomiast już na samym końcu produkcji. Was zostawiamy z taką wieścią, idźcie i się cieszcie z nowego dzieła Taiki Waititiego - pozostali mogą zostać i przeczytać, jakie scenariusze te fragmenty mogą w przyszłości przyszykować.

Co oznaczają sceny po napisach końcowych w filmie Thor: Love and Thunder?

Pierwsza scena po napisach zdradza, że Zeus przeżył spotkanie z Thorem. Wysyła więc na Ziemię swoją odpowiedź na superbohaterów. Okazuje się nim jego syn Herkules, który zgadza się wypełnić wolę ojca. W rolę Herkulesa wcielił się Brett Goldstein, czyli Roy Fu**ing Kent z serialu "Ted Lasso". Grecki heros pojawiał się oczywiście wielokrotnie w komiksach i chociaż pierwotnie mierzył się z Thorem, to summa summarum zostali kumplami, a Herkules w końcu został na ziemi, zostając superbohaterem (dołączył nawet do Avengers).

Polecamy

Po zakończeniu listy płac widzimy drugą scenę po napisach. Okazuje się w niej, że Jane Foster po śmierci trafiła do Walhalli, gdzie wita ją Heimdal. Tutaj jest to raczej sympatyczne pożegnanie się z ważnymi dla Thora postaciami, aniżeli zapowiedź przyszłości. 

W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Produkcja trafiła do kin 8 lipca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.