"Thor: Love and Thunder" - pierwszy oficjalny klip pokazuje nam Natalie Portman w roli Thor [WIDEO]

07.06.2022 14:07
"Thor: Love and Thunder" - pierwszy oficjalny klip pokazuje nam Natalie Portman w roli Thor [WIDEO] Fot. RUBA/BackGrid UK /East News

Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" jest już bardzo blisko. Z tej okazji w sieci pojawił się pierwszy oficjalny klip z produkcji Marvel Studios w reżyserii Taiki Waititiego. Pokazuje nam spotkanie Thora i Jane Foster.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie pierwszy klip z filmu

Jak pewnie doskonale wiecie, film "Thor: Love and Thunder" będzie inspirowany słynnym komiksem Marvela autorstwa Jasona Aarona, opowiadającym o Jane Foster, która stała się godna Mjolnira i została boginią piorunów. Wiemy, że tak samo (a przynajmniej bardzo podobnie) będzie w "Love and Thunder".

Polecamy

Jak podaje CBR, podczas MTV Movie & TV Awards 2022 zaprezentowano pierwszy fragment "Thor: Love and Thunder", który obecnie można oglądać w sieci. Jest to rozszerzona wersja urywka prezentowanego w zwiastunach - moment, w którym Thor widzi po raz pierwszy nową boginię piorunów.

W opisywanym fragmencie widzimy Thora, który przechadza się po polu bitwy w poszukiwaniu swojego młota. Po chwili nadziei odkrywa jednak, że posiadaczką zaklętej broni jest nowa Thor - jego była dziewczyna, Jane Foster:

Polecamy

Przypominamy, że młot został zniszczony przez siostrę Thora, Helę w "Thor: Ragnarok", czyli poprzedniej odsłonie serii. Wówczas Taika Waititi chciał totalnie odmienić postać boga, nie tylko niszcząc jego broń, ale także zmieniając jego fryzurę. Heros w końcu nauczył się korzystać ze swoich mocy bez Mjolnira i odzyskał go dopiero w filmie "Endgame", gdzie podzielił się nim z Kapitanem Ameryką.

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpią Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.