Tim Burton odniósł się do kontynuacji "Edwarda Nożycorękiego" z Timothee Chalametem

09.02.2021 13:51
Tim Burton Edward Nożycoręki Fot. Twentieth Century Fox Pictures/Collection Christophel/East News

Kontynuacja "Edwarda Nożycorękiego" z udziałem Timothee Chalameta i Winony Ryder przyćmiła wszystkie inne reklamy i zwiastuny, a nawet specjalny koncert w przerwie Super Bowl 2021. Zarówno fani młodego gwiazdora kina, jak i miłośnicy filmu z 1990 roku domagają się czegoś więcej niż tylko reklamy Cadillaca o Edgarze Nożycorękim. Co na to Tim Burton?

Tim Burton o kontynuacji "Edwarda Nożycorękiego"

Odkąd reklama Cadillaca LYRIQ pojawiła się w przerwie meczu Super Bowl 2021, cały świat zachwyca się kreacją aktorską Timothee Chalameta jako nieodrodnego syna Edwarda Nożycorękiego oraz tym, jak wspaniale jej twórcy oddali klimat filmu Tima Burtona z 1990 roku. Okazuje się, że jest w tym zasługa reżysera "Soku z żuka". Jak donosi portal Los Angeles Times, Tim Burton maczał palce w tworzeniu filmu promocyjnego z udziałem Chalameta i Winony Ryder oraz zatwierdzał jego ostateczny kształt. Skomentował też fakt, że kontynuacja "Edwarda Nożycorękiego" stała się hitem internetu:

To rzadkie, kiedy praca, z której jesteś dumny, jest nadal żywa i rozwija się z czasem, nawet po 30 lat. Cieszę się, widząc Edgara radzącego sobie z nowym światem. Mam nadzieję, że [ta reklama - przyp.red.] sprawiła radość zarówno fanom, jak i tym, którzy dopiero poznali Edwarda Nożycorękiego.
Polecamy

Timothee Chalamet jako Edgar Nożycoręki hitem internetu

Nie da się ukryć, że reklama, w której Timothee Chalamet jako syn Edwarda Nożycorękiego próbuje radzić sobie z wyzwaniami współczesnego świata, sprawiła mnóstwo radości kinomanom i fanom samego aktora. Media społecznościowe zalała fala pozytywnych reakcji na jego nowe wcielenie. Wśród komentarzy najczęściej pojawiają się wzmianki o doskonałym dopasowaniu do roli i prośby o więcej. Zdjęcie Chalameta jako Edgara, które gwiazdor udostępnił na swoim Instagramie, zgromadziło ponad 3,5 mln polubień. 

Sam Timothee Chalamet przyznał, że był bardzo podekscytowany możliwością udziału w projekcie i oddania hołdu Burtonowi i Johnny'emu Deppowi w roli Edwarda Nożycorękiego. Winona Ryder też chwaliła sobie powrót do swojej bohaterki kultowego filmu, jednocześnie chwaląc współpracę z młodym gwiazdorem. Rzadko zdarza się, że kontynuacja klasyku po latach powoduje tyle pozytywnych reakcji z obydwu stron kamery i ekranu. Być może więc rozbudowanie reklamy Cadillaca w prawdziwy sequel "Edwarda Nożycorękiego", wcale nie jest tak głupim pomysłem?

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.