Tom Cruise znów zachwyca w świetnym zwiastunie nowego "Mission: Impossible"

24.05.2022 12:01
Tom Cruise znów zachwyca w świetnym zwiastunie nowego "Mission: Impossible" Fot. materiały prasowe/Paramount Pictures

Tom Cruise to absolutnie klasowy aktor, który poświęca się swoim filmom w stu procentach. Kolejnym dowodem na to jest zwiastun nowego "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One".

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One. Zobaczcie zwiastun

Od premiery poprzedniego "M:I - Fallout" minęło już kilka dobrych lat. Film był wówczas jednym z najlepszych akcyjniaków od czasów "Mad Max: Na drodze gniewu", a piszący dla was w tym momencie redaktor skromny wystawił mu w swojej recenzji 9.5/10, bo jak Tom Cruise zrobi "Mission: Impossible" to nie ma wuja we wsi. 

Polecamy

Od tamtego czasu minęły kolejne lata, a Cruise i ekipa siedzieli i kombinowali. Mieli nawet kręcić sceny w Polsce, ale niestety nie dostali pozwolenia na zburzenie i pomoc w odbudowaniu starego mostu, więc filmowcy musieli znaleźć inne miejsce. Wszystko się w końcu jednak udało, a zapowiedź efektu końcowego w końcu pojawiła się w sieci w postaci zwiastuna "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One".

"Part One" w tytule nie jest niczym zaskakującym, bo w końcu od dawna wiedzieliśmy, że twórcy od razu tworzą dwa filmy, które pojawią się w kinach w niedalekiej odległości od siebie. Smutny jest jednak fakt, że przez pandemiczne opóźnienia nowe "Mission: Impossible" dostaniemy dopiero w 2023 roku... 

Jest jednak na co czekać - widzimy pościgi konno po pustyni, pościgi samochodami po ulicach zatłoczonego miasta, a także absolutnie absurdalny wyskok motocyklem z klifu. Cruise przechodzi samego siebie, a przypomnijmy, że na karku ma już prawie 60 lat. W tle natomiast mamy zarysowanie konfliktu z kolejną mroczną organizacją, która chce zrobić z Ethana Hunta swojego pachołka. Zobaczcie zwiastun "Dead Reckoning Part One" poniżej:

Polecamy

W filmie powróci obsada z poprzednich filmów, czyli Ving Rhames, Henry Czerny, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Frederick Schmidt i oczywiście Tom Cruise. W nowych rolach zobaczymy natomiast m.in. Hayley Atwell, Indirę Varmę, Pom Klementieff i Roba Delaney'ego. 

Scenarzystą i reżyserem ponownie jest Christopher McQuarrie, który zrealizował też kilka poprzednich odsłon serii "Mission: Impossible", rewitalizując markę i wynosząc ją artystycznie na nowe szczyty. "Dead Reckoning Part One" ma zadebiutować w kinach w lipcu 2023 roku. Mamy nadzieję, że obejdzie się bez kolejnych opóźnień. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.