Twarz Josha Brolina na majtkach Jasona Momoy. Gwiazdor "Aquamana" stworzył własną linię bieliźniarską?

19.06.2019 16:14
Twarz Josha Brolina na majtkach Jasona Momoy. Gwiazdor "Aquamana" stworzył własną linię bieliźniarską? Fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Na Instagramie Josha Brolina pojawiło się tajemnicze zdjęcie - męskie majtki z jego podobizną. Aktor twierdzi, że to element linii bieliźniarskiej stworzonej przez Jasona Momoę.

Wśród twardzieli Hollywood nie ma drugiego takiego aktora jak Jason Momoa. Gwiazdor "Gry o tron" i "Aquamana" zasłynął nie tylko swoimi rolami, ale przede wszystkim tym, jakim człowiekiem jest na co dzień. Niejednokrotnie pokazał, że ma dystans do show biznesu i samego siebie. Podobnie zresztą jak jego trochę starszy kolega po fachu - Josh Brolin. Według odtwórcy Cable'a z "Deadpoola 2" i Thanosa z serii "Avengers" Momoa stworzył własną linię bieliźniarską. Brolin poinformował o tym w mediach społecznościowych, zamieszczając nietypowe zdjęcie.

Jason Momoa stworzył serię majtek? Tak twierdzi Josh Brolin

Na Instagramie Brolina pojawiło się zdjęcie męskich majtek. Być może dla internetowych influencerów i ich followersów to chleb powszedni, ale fotka aktora przykuwa uwagę z powodu dość istotnego szczegółu. W miejscu krocza widnieje wizerunek aktora. Według Brolina to pierwsza odsłona nowego przedsięwzięcia Momoy - linii bieliźniarskiej dla mężczyzn. Pod fotografią pojawił się opis, który rozjaśnia kuriozalną sytuację.

Wkrótce w sprzedaży: Linia bielizny Jasona Momoy, którą rozpoczyna seria "Legends". Czy chciałeś przeżyć kiedyś chwilę intymności z Joshem Brolinem? Cóż, teraz możesz spełnić swoje marzenie! Zdobądź trójpak za 20 dolarów albo dwudziestopak za o wiele więcej! Codziennie noś nową parę, podczas czytania jego postów, kiedy on będzie spoczywał na twoim... Nieważne. W tym miesiącu seria Josh Brolin "Legends" stworzona przez samego Aquamana: Jasona Momoę. W następnym miesiącu wdo sklepów trafi John Stamos.
Przeczytaj także

Cała akcja to prawdopodobnie żart, słynących z poczucia humoru aktorów. Momoa nie pozostał dłużny i odpisał Brolinowi w komentarzu pod zdjęciem.

Moje Broliny.

Trudno powiedzieć, czy majtki z twarzą Josha Brolina rzeczywiście trafią kiedyś do sprzedaży. Nie wykluczone, że za namową fanów Momoa naprawdę wcieli w życie szalony plan swojego kolegi. Nie ukrywamy, że byłoby to całkiem zabawne. Szczególnie dla miłośników kina i fanów Brolina, Momoy oraz wspomnianego w poście Johna Stamosa.

 

Zobacz też: Jason Momoa skomentował finał "Gry o tron": Drogon powinien spalić Jona!

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.