Twórca "To" potwierdził, że "Flash" będzie jego następnym filmem

30.08.2019 16:18
Foto: DC COMICS/DC ENTERTAINMENT / ENOS, CLAY / Album/EAST NEWS|undefined Fot. DC COMICS/DC ENTERTAINMENT / ENOS, CLAY / Album/EAST NEWS

Andy Muschietti, reżyser horroru "To", potwierdził, że wyreżyseruje "Flasha" z Ezrą Millerem w roli głównej.

Fani Flasha i DCEU mają powody do radości. Wygląda na to, że film z Ezrą Millerem w roli Barry'ego Allena, po długiej i wyboistej drodze, w końcu trafi na ekrany kin. Andy Muschietti potwierdził, że zajmie stołek reżyserski.

Andy Muschietti wyreżyseruje "Flasha"

Człowiek, który dał światu kinowe "To" stworzy teraz "Flasha". Andy Muschietti potwierdził oficjalnie, że jego najnowszym dziełem będzie solowy film o Barrym Allenie. Zdradził również pierwsze szczegóły dotyczące fabuły.

Przeczytaj także

Muschietti zaprzeczył jakoby w produkcji miały pojawić się elementy grozy. Stwierdził, że będzie to przede wszystkim historia o ludzkich uczuciach i emocjach, bo właśnie to ujęło go w historii Flasha. Nie zabraknie również humoru.

Element horroru? Nie sądzę. To, co urzekło mnie we Flashu, to ludzki dramat. Te ludzkie uczucia i emocje, które pojawiają się w historii. Będzie też zabawnie. Naprawdę nie mogę obiecać, że pojawi się jakiś element grozy, ale to piękna historia o ludziach.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia. Najwcześniejszym prawdopodobnym terminem jest druga połowa przyszłego roku. Wszystko z uwagi na fakt, że wiosną 2020 roku Ezra Miller wejdzie na plan kolejnej części "Fantastycznych Zwierząt". Co za tym idzie, nie jesteśmy w stanie określić choćby przybliżonej daty premiery.

Zobacz też: Ezra Miller i Ray Fisher zdradzili, których złoczyńców ze świata DC chcieliby zagrać

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.