Vin Diesel prowadził córkę Paula Walkera do ślubu [FOTO]

25.10.2021 11:39
Vin Diesel prowadził córkę Paula Walkera do ślubu [FOTO] Fot. Universal/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Żarty o rodzinie żartami, ale Vin Diesel definitywnie był blisko związany z Paulem Walkerem i jego rodziną - dowodem na to jest chociażby fakt, że to właśnie znany aktor prowadził Meadow Walker do ślubnego kobierca.

Vin Diesel prowadził Meadow Walker do ślubu

W przedostatni weekend października 2021 roku Meadow Walker wychodziła za mąż. Przed ołtarz zaprowadził ją jej ojciec chrzestny, Vin Diesel, znany aktor, a prywatnie przyjaciel tragicznie zmarłego Paula Walkera. Podczas uroczystości obecna była również Jordana Brewster, która w serii wciela się w Mię Toretto.

Polecamy

Przez ostatnie kilka miesięcy krążyły plotki, że Meadow Walker mogłaby dołączyć do obsady "Szybkich i wściekłych" w ostatnich częściach "Szybkiej sagi". Vin Diesel nie chciał zdradzać, czy to prawda, twierdząc w rozmowie z E!, że warto zachować "chociaż trochę tajemnic". 

Polecamy

Walker kilka lat temu założyła Fundację im. Paula Walkera, a zawodowo jest modelką dla agencji DNA. Wybrankiem serca córki Paula Walkera jest Louis Thornton-Allan.

Seria "Szybcy i wściekli" od lat stara się, by dbać o spuściznę Paula Walkera. Bardzo docenia to brat aktora, Cody Walker. Mężczyzna wyjaśnił w rozmowie z TMZ, że po premierze pierwszego filmu kompletnie nie spodziewał się sukcesu, który osiągną kolejne odsłony serii, a także podziękował Vinowi Dieslowi i spółce za to, jak dobrze wspominają Paula i zajmują się jego spuścizną.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.