Walka o losy świata w zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”

Robert Skowronski
18.05.2017 09:59
Walka o losy świata w zwiastunie filmu „Transformers: Ostatni Rycerz” Fot. kadr z wideo

Zobaczcie wypełniony po brzegi akcją zwiastun z gigantycznymi mechami w roli głównej. Nadciąga nowa odsłona serii „Transformers”.

Ostatni Rycerz” rzuca nowe światło na legendę Transformerów i definiuje na nowo, co to znaczy być bohaterem. Ludzie i Transformery toczą wojnę, Optimus Prime odszedł. Klucz do uratowania naszej przyszłości jest skryty w przeszłości, w sekretnej historii pobytu Transformerów na Ziemi. Misja uratowania naszej planety spoczęła na barkach niezwykłej ekipy: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i profesor Oxfordu (Laura Haddock).

Są chwile, gdy przyszłość jest w naszych rękach. W filmie „Transformers: Ostatni Rycerz” ścigani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się zdrajcami. Tylko jeden świat przetrwa: ich lub nasz. Przekonajcie się o tym poprzez międzynarodowy zwiastun filmu Michaela Baya z polskimi napisami:

Obraz powstał na podstawie scenariusza Arta Marcuma („Iron Man”), Matta Hollowaya („Punisher: Strefa wojny”) oraz Kena Nolana („Helikopter w ogniu”). Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy i Tom DeSanto zostali producentami. „Transformers: Ostatni Rycerz” to już piątą odsłoną serii, która została zapoczątkowana w 2007 roku. Film trafi na polskie ekrany 23 czerwca 2017 roku.

Na tym historia robotów się nie skończy - studio Paramount Pictures udostępniło już daty premier kolejnych części serii „Transformers”. Jednym z tych filmów będzie spin-off o Bumblebeem. Bay zdradził z kolei, że w planach jest 14 kolejnych odsłon cyklu.

Oprócz wymienionych wcześniej aktorów na ekranie zjawią się również Isabel Moner, Stanley Tucci, Josh Duhamel, Gemma Chan oraz John Turturro. W najnowszej odsłonie w fabułą zostaną wplatane postacie historyczne, w tym król Artur, Winston Churchill oraz naziści.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.