Benedict Cumberbatch w obsadzie serialu Marvela "WandaVision"?

16.12.2019 09:03
Avengers: Infinity War|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Serial "WandaVision" ma być bezpośrednim wprowadzeniem do filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Czy w związku z tym pojawi się w nim Benedict Cumberbatch?

Przed fanami filmów Marvel Studios stoi świetlana przyszłość. Już za kilka miesięcy rozpocznie się kolejna faza kinowego uniwersum, a w raz z nią poznamy nie tylko nowe produkcje pełnometrażowe, ale również seriale, które w końcu będą powiązane fabularnie z wydarzeniami z dużego ekranu. Czy w związku z tym w "WandaVision" zobaczymy Benedicta Cumberbatcha?

"WandaVision" - Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange?

Fani najpotężniejszego maga na Ziemi nie mogą się doczekać, kiedy do kin trafi druga część jego solowych przygód pod finezyjnym tytułem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Twórcy serialu "WandaVision" zapowiadają jednak, że produkcja w odcinkach, która trafi na Disney+ będzie niejako prologiem do kinowego sequela. Z tego powodu po sieci krążą plotki, według których odtwórca Doktora Strange'a ma figurować w obsadzie serialu. Poinformował o nich między innymi portal Comicbookmovie. 

Przeczytaj także

Jednak jak to z plotkami bywa, na razie nie ma żadnego potwierdzenia tych doniesień. Nadchodzące seriale Marvela są jeszcze owiane tajemnicą, ale nie jest sekretem, że wystąpią w nich gwiazdy MCU znane z kinowego ekranu. W większości są to odtwórcy postaci drugoplanowych, a więc gwiazdy mniejszego kalibru, ale nie zabraknie na przykład Toma Hiddlestona, który ponownie wcieli się w Lokiego w serialu o bracie Thora. Niewykluczone więc, że oprócz Elizabeth Olsen i Paula Bettany'ego zobaczymy również Cumberbatcha.

Przeczytaj także

Jeśli "WandaVision" naprawdę opowie o narodzinach dzieci Scarlet Witch i Visiona obecność Strange'a, jest jak najbardziej uzasadniona. W komiksowym pierwowzorze mag sprawował pieczę nad nadnaturalną ciążą siostry Quicksilvera. Czy w MCU będzie podobnie? Przekonamy się za jakiś czas. 

Przeczytaj także

"WandaVision" - kiedy premiera?

Oprócz Olsen i Bettany'ego w obsadzie potwierdzono obecność Kat Dennings, Teyonah Parris, Kathryn Hahn i Randalla Parka. Fabuła jest na razie nieznana. Za reżyserię serialu odpowie Matt Shakman. Premiera na platformie streamingowej Disney+ ma się odbyć wiosną 2021 roku. Film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" trafi do kin 5 maja tego samego roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "The Falcon and The Winter Soldier" i "WandaVision" na pierwszych plakatach. Szykują się zmiany! 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.