"Wiedźmin" - film anime o Vesemirze doczekał się zapowiedzi i daty premiery

12.07.2021 10:37
"Wiedźmin" - film anime o Vesemirze doczekał się zapowiedzi i daty premiery Fot. materiały prasowe/CD Projekt RED

Zanim na świecie pojawił się Geralt, na posterunku był Vesemir. Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu "Wiedźmin: Zmora Wilka" o "genezie" mistrza cechu wilka. Poznaliśmy też datę premiery nowego anime.

Wiedźmin: Zmora Wilka - oto film anime o Vesemirze

Nadchodzący film o anime ma zadebiutować na Netflix już 23 sierpnia 2021 roku, czyli na kilka miesięcy przed 2. sezonem "Wiedźmina" - ten ma bowiem się pojawić w serwisie już 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy

Data premiery i szczegóły dotyczące "Wiedźmina: Zmory Wilka" zostały oczywiście udostępnione podczas debiutanckiego WitcherConu, który odbył się w nocy z piątku na sobotę 9/10 lipca 2021 roku. Oczywiście materiał szybko zadebiutował również w internecie, dzięki czemu my również możemy rzucić okiem na młodego Vesemira - zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Jak czytamy w opisie fabuły "Zmory Wilka":

Film anime opowiada nam historię Vesemira, młodego poszukiwacza przygód i wiedźmina, który uniknął życia w biedzie, aby polować na potwory za pieniądze.

Produkcja została przygotowana przez Studio Mir, które pracowało już przy serialu "Voltron: Legendary Defender" od Netflix, a swój wkład miała również showrunnerka "Wiedźmina", czyli Lauren Schmidt Hissrich i producent Beau DeMayo.

Podczas WitcherConu poznaliśmy również szczegóły dotyczące przyszłości gier o wiedźminie. CDPR stwierdził, że Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma aktualizację na potrzeby konsol nowej generacji (oraz mocniejszych pecetów), a także doczeka się pakietu wizualnych dodatków inspirowanych serialem Netflix. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.