Nareszcie! Oto zwiastun i data premiery 2. sezonu "Wiedźmina". Wygląda lepiej, niż poprzednie odcinki

10.07.2021 10:12
Nareszcie! Oto zwiastun i data premiery 2. sezonu "Wiedźmina". Wygląda lepiej, niż poprzednie odcinki Fot. materiały prasowe/Netflix

W nowym zwiastunie "Wiedźmina" pojawiają się znajome miejsca i twarze - widzimy wiedźminów w Kaer Morhen, Geralta walczącego z Bruxą, a także dużo scen treningów z udziałem Cirilli.

Oto zwiastun 2. sezonu Wiedźmina

Stało się. Na pierwszym WitcherConie, twórcy nie zawiedli swoich fanów i zdradzili nie tylko szczegóły innych projektów związanych z Geraltem i spółką (jak chociażby pokazali teaser i zdradzili datę premiery "Zmory Wilka", czyli filmu anime o Vesemirze), ale również pokazali pierwszy oficjalny zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina". Dowiedzieliśmy się również, że nowe odcinki popularnego serialu zadebiutują na Netflx już 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy

W nowym materiale widzimy, że Geralt weźmie pod swoje skrzydła Ciri i przywiezie ją do Kaer Morhen, gdzie nastolatka pozna pozostałych wojowników z cechu wilka - wiemy na pewno, że pojawią się Lambert, Eskel, Vesemir, ale w zwiastunie widzimy również innych wiedźminów. Oprócz temu wiemy, że Jaskier doczeka się czapki, Yennefer "zmartwychwstanie", a Geralt pobije się z bruxą. 

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun 2. sezonu "Wiedźmina":

Polecamy

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna - dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? Jak podaje portal Redanian Intelligence, w drugim sezonie "Wiedźmina" zadebiutuje Dziki Gon. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie poświęcony "Ziarnu prawdy", jednej z najbardziej ikonicznych opowieści o Geralcie, a kolejne epizody będą już inspirowane powieściami Sapkowskiego, a nie tylko zbiorami opowiadań.

Tak jak wspomnieliśmy, 2. sezon "Wiedźmina" zadebiutuje na Netflix już 17 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.