Will Smith będzie walczył o Oscara? W sieci pojawił się zwiastun filmu "King Richard"

29.07.2021 11:23
Will Smith będzie walczył o Oscara? W sieci pojawił się zwiastun filmu "King Richard" Fot. GeorgWenzel/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Will Smith już niedługo pojawi się na ekranach kin jako Richard Williams, ojciec sióstr Venus i Sereny Williams. Czyżby aktor szykował się do kolejnej walki o Oscara?

Will Smith jako "King Richard". Zobaczcie zwiastun jego nowego filmu

Will Smith robi sobie przerwę od blockbusterów - najbliższym projektem aktora jest "King Richard", w którym gwiazdor wcieli się w Richarda Williamsa, ojca/mentora/trenera Venus i Sereny Williams. Obydwie tenisistki są legendarne w swoim fachu i od lat zalicza się je do najważniejszych atletek wszech czasów. Jednak nawet przy tak dużej popularności, wiele osób nie zna ich historii.

Polecamy

Najstarszy z Williamsów był skomplikowaną postacią - z jednej strony chciał, aby jego córki miały godny żywot w miasteczku Compton, które słynie z wysokiej przestępczości. Z drugiej, jego metody osiągnięcia sukcesów bywały niemalże sadystyczne.

Oczywiście Will Smith ma już na koncie sporo występów dramatycznych - zarówno za rolę Muhammada Alego, jak i występ w "W pogoni za szczęściem" został nominowany do Oscarów. Nie będziemy zdziwieni, jeśli za "King Richard" zgarnie kolejną nominację. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu:

Polecamy

Warner Bros. napisało:

"Całe życie na to czekałem... Williams w końcu wygra". Will Smith jest Królem Richardem w inspirującej opowieści o trenerze/mentorze/ojcu, który dał nam Venus i Serenę Williams.

Produkcja "King Richard" zadebiutuje w kinach oraz na HBO Max już 19 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.