Will Smith wcieli się w gangstera w filmie "The Council". Kiedy premiera produkcji?

25.09.2019 11:09
Will Smith|undefined Fot. . shutterstock.com

Will Smith nie zwalnia tempa. Co chwile media informują, że aktor pracuje nad kolejnym filmem. Tym razem najnowsza produkcja ukaże się na Netfliksie.

Will Smith ma za sobą rolę Dżina w "Aladynie". W sieci pojawiły się również informacje na temat powrotu aktora do roli Hancocka w drugiej części popularnego obrazu. 24 września 2019 roku pojawiła się kolejna dobra wiadomość. Słynny aktor ma wystąpić w najnowszej produkcji Netfliksa. "The Council" opowie historię gangsterów, którzy w latach 70. i 80. rządzili Harlemem.

Will Smith w nowym filmie Netfliksa. W kogo wcieli się aktor?

Dramat gangsterski skupi się na historii życia Nicky'ego Barnesa, który na początku "kariery" współpracował z włoską mafią. Mężczyzna miał nadzieję, że założy własną grupę przestępczą. Konikiem Barnesa był handel heroiną. W końcu gangstera aresztowano w 1978 roku. Przestępca zmarł w 2012 roku. Will Smith ma wcielić się w postać Nicky'ego.

Przeczytaj także

Za scenariusz jest odpowiedzialny Peter Landesman, który napisał scenariusz do filmu Willa Smitha "Wstrząs". "The Council" nie będzie pierwszym filmem, który w całości skupi się jedynie na postaci Nicky'ego Barnesa. W 2007 roku Ridley Scott nakręcił "American Gangster", w którym wystąpił Denzel Washington, a Nicky'ego zagrał Cuba Gooding Jr.

Kiedy odbędzie się premiera "The Council"? Tego jeszcze nie wiemy. Na razie do sieci trafiły pierwsze informacje o tym, że Will Smith wcieli się w głównego bohatera.

Zobacz także: Dlaczego Will Smith odmówił zagrania w „Django”?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.