Włoska adaptacja "Pinokia" otrzymała oficjalny zwiastun. Kiedy premiera?

25.11.2019 15:55
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Pinokio"/ 01Distribution

W sieci ukazał się pełny zwiastun włoskiej adaptacji popularnej bajki o drewnianym chłopcu. Kiedy nowy "Pinokio" ukaże się w kinach?

"Pinokio" to ponadczasowa opowieść autorstwa Carla Collodiego, która na przestrzeni lat doczekała się wielu adaptacji. Na ekrany kin zmierza właśnie najnowsza, włoska wersja. Kiedy nowy "Pinokio" zawita w światowych kinach?

"Pinokio" - pełny zwiastun włoskiej adaptacji

Pełny zwiastun włoskiego "Pinokia" prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

"Pinokio" to historia drewnianej lalki stworzonej przez mężczyznę imieniem Geppetto. Tytułowy Pinokio ożywa i marzy o zostaniu prawdziwym chłopcem. Jego znakiem rozpoznawczym jest nos, który rośnie ilekroć ten skłamie.

Przeczytaj także

Reżyserem włoskiej adaptacji "Pinokia" jest Matteo Garrone. W filmie wystąpią Roberto Benigni, Rocco Papaleo, Massimo Ceccherini, Matilda De Angelis, Alida Baldari Calabria i Gigi Proietti. Światową premierę zaplanowano na 25 grudnia 2019 roku. Na obecną chwilę nie wiadomo niestety, czy "Pinokio" ukaże się również w polskich kinach.

Zobacz też: Tom Hiddleston ponownie wśród Avengers. Zobaczcie zdjęcia aktora z Hulkiem i Kapitanem Ameryką

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.