Wolverine powróci w MCU? Hugh Jackman dzieli się tajemniczymi zdjęciami

07.07.2021 10:28
Wolverine powróci w MCU? Hugh Jackman dzieli się tajemniczymi zdjęciami Fot. Ben Rothstein/20th Century Fox Film Corp./Everett Collection/East News

Jest najlepszy w tym, co robi, ale to, co robi, nie jest zbyt przyjemne... Czyżby Wolverine w wersji Hugh Jackmana miał powrócić na duże ekrany?

Hugh Jackman powróci do roli Wolverine'a? Aktor rozbudza nadzieje fanów

Hugh Jackman hucznie zapowiadał, że jego występ jako Wolverine w filmie "Logan" z 2017 roku oznacza koniec pewnej ery X-Men na dużych ekranach. Jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat, australijski aktor często flirtował z pomysłem powrotu Wolverine'a. Jackman niedawno udostępnił na Instagramie tajemniczy post, który rozbudził nadzieje fanów.

Polecamy

Jackman podzielił się plakatem autorstwa BossLogica, który przedstawiał Wolverine'a, a także zdjęcie z Kevinem Feige. Panowie oczywiście znają się od wielu lat - Feige pracował przy pierwszych filmach o X-Menach na początku XXI wieku, jeszcze zanim został szefem Marvel Studios. Jednak fakt, że MCU zaczyna przedstawiać multiwersum, fani zastanawiają się, czy Jackman nie będzie przypadkiem jedną z postaci, która pojawi się niedługo na ekranach kin.

MCU, dzięki serialowi "Loki", a także nadchodzącym filmom pokroju "Spider-Man: No Way Home" i "Doktor Strange in the Multiverse of Madness", powoli zamienia się w Marvel Cinematic Multiverse. Na Twitterze możemy przeczytać mnóstwo lepszych i gorszych pomysłów na to, jak wcisnąć Jackmana do tej układanki.

Polecamy

Jedni proponują występ gościnny Jackmana/Wolverine'a w jednym z tych filmów, który ma na celu wprowadzić mutantów do świata MCU. Inni twierdzą zaś, że Jackman powinien po prostu powrócić do swojej roli i prowadzić drużynę X-Men w nowych filmach Marvela.

Miejmy nadzieję, że ostatnie posty Jackmana to nie były tylko miłe wspomnienia, ale jednak zapowiedź przyszłości.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.