"Wrath of Man": Jason Statham w zwiastunie nowego filmu Guya Ritchie'go

30.03.2021 12:22
Wrath of Man poster Fot. plakat filmu "Wrath of Man"/materiały prasowe Miramax

Guy Ritchie zdecydowanie nie próżnuje. W ostatnim czasie zrealizował aż dwa filmy z Jasonem Stathamem w roli głównej. Zwiastun pierwszego z nich trafił właśnie do sieci. Premiera "Wrath of Man" już w maju 2021!

Jason Statham i Guy Ritchie powrócili do współpracy po 20-letniej przerwie od powstania "Przekrętu". Jej efektem są aż dwa nowe filmy, z których pierwszy doczekał się oficjalnego zwiastuna i daty premiery (zdjęcia do drugiego właśnie się zakończyły). "Wrath of Man" to remake francuskiego filmu "Konwojent" z 2004 roku o firmie transportowej, w której zatrudnia się tajemniczy ochroniarz.

Polecamy

"Wrath of Man": Jason Statham szuka zemsty w nowym filmie Guya Ritchiego [ZWIASTUN]

Kiedy na opancerzoną ciężarówkę przewożącą pieniądze napada banda rabusiów, nowozatrudniony ochroniarz wykazuje się wyjątkowymi umiejętnościami. Pozostali pracownicy zaczynają zastanawiać się, kim właściwie jest ich nowy kolega z pracy i dlaczego zatrudnił się w firmie transportowej. Wkrótce prawdziwe motywy wybitnego strzelca okazują się jasne... 

Zwiastun "Wrath of Man" prezentuje tajemniczego H (Jason Statham) jako pozbawionego skrupułów mężczyznę, który likwiduje przeciwników bez mrugnięcia okiem. Przyświeca mu zemsta za osobistą tragedię, jakiej doznał w przeszłości. W tle brutalnej akcji rozbrzmiewa "Folsom Prison Blues" Johnny'ego Casha. 

"Wrath of Man" - kiedy premiera?

Wytwórnia Miramax udostępniła nie tylko trailer nowego filmu Guya Ritchiego, ale podzieliła się też oficjalną datą jego premiery. "Wrath of Man" zadebiutuje na ekranach już 7 maja 2021 roku. 

Polecamy

Guy Ritchie wyreżyserował i napisał scenariusz swojego nowego filmu wraz z Ivanem Atkinsonem, Nicolasem Boukhriefem i Marnem Daviesem. W obsadzie, poza Jasonem Stathamem, znaleźli się Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Laz Alonso, Niamh Algar oraz Post Malone i Scott Eastwood. Czas produkcji to prawie 150 minut. Polska data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.