Wszystkie sceny po napisach z filmów Marvel Studios w jednym wideo

Sergiusz Kurczuk
13.04.2018 15:28
Avengers - ukryta scena po napisach|undefined Fot. kadr z filmu Avengers

Sceny po napisach w filmach Marvela to już tradycja bez której fani nie mogliby się obejść.

Marvel Cinematic Universe w roku 2018 obchodzi swoje 10 urodziny. Przez tę dekadę wiele wydarzyło się w życiach superbohaterów, a jaszcze więcej ich fanów. Niektóry zdążyli się wychować na produkcjach Marvel Studios. Jednym ze wspólnych elementów produkcji dziejących się w filmowym świecie Marvela są dodatkowe sceny, pojawiające się po lub w trakcie napisów. Niektórzy je wyśmiewają, inni nimi gardzą, ale dla wielu widzów ukryte sceny są jak wisienka na torcie. W niektórych filmach jest jeden bonus, w innych kilka. Zazwyczaj sceny są humorystyczne, ale wiele z nich zapowiada również przyszłe wydarzenia, które pojawią się w kolejnych produkcjach. W sieci pojawiła się kompilacja zbierająca (prawie) wszystkie ukryte sceny w jednym wideo.

Sceny po napisach w filmach Marvela

Na kanale YouTube FilmIsNow Movie Bloopers & Extras pojawiło się zestawienie scen po napisach z 17 filmów Marvel Studios. Z oczywistych powodów brakuje „Black Panthera”, który nie miał jeszcze premiery na DVD. Wideo trwa ponad 20 minut. Jeśli nie byliście w stanie wysiedzieć w kinie do zapalenia się świateł albo nie pamiętacie dodatkowych fragmentów, to koniecznie obejrzyjcie ten materiał. 

Autorzy kompilacji ułożyli sceny w chronologicznej kolejności. Już 25 kwietnia 2018 roku będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne ponapisowe bonusy. Na pewno nie zabraknie ich w filmie „Avengers: Infinity War”. W tym roku pojawi się jeszcze jeden film Marvel Studios. Mowa o „Ant-Man and the Wasp”. Premiera produkcji o najmniejszych herosach świata została zaplanowana na 3 sierpnia 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.