"Złe miejsce": zwiastun horroru od producentów "Piły". Kiedy premiera?

25.09.2019 14:57
Foto: kadr ze zwiastuna filmu Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Złe miejsce"/ CMG

W sieci ukazał się zwiastun promujący film "Złe miejsce". To idealny horror na tegoroczne Halloween!

Tegoroczne Halloween zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem producenci "Piły" uraczyli nas zwiastunem horroru "Złe miejsce". O czym opowie film i kiedy ukaże się w kinach?

"Złe miejsce" - zwiastun horroru

Zwiastun horroru "Złe miejsce" prezentuje się następująco:

"Złe miejsce" - fabuła

"Złe miejsce" to najnowszy horror producentów "Piły", w reżyserii Franka Sabatelli. Przedstawia on historię Stana i Dommera - wieloletnich kumpli, którzy nie mają w życiu lekko. Pierwszy wychowywany jest przez surowego (i nierzadko agresywnego) dziadka. Ponadto jest nieszczęśliwie zakochany. Drugi zaś pada ofiarą dręczycieli. Najgorsze ma jednak dopiero nadejść. W starej szopie na posesji Stana zagnieżdża się mroczna istota, która następnie morduje jego dziadka. Chłopak wpada wówczas na iście szatański pomysł. Wraz z przyjacielem postanawiają wykorzystać tajemniczą istotę do własnych celów. A mianowicie zemsty na swoich wrogach. Czy człowiek może się okazać gorszy niż potwory rodem z najgorszych koszmarów? 

Przeczytaj także

"Złe miejsce" - obsada i premiera

W obsadzie filmu "Złe miejsce" znaleźli się między innymi Jay Jay Warren, Cody Kostro, Ben Platt, Frank Whaley i Siobhan Fallon Hogan. Horror zawita na ekranach polskich kin już 25 października 2019 roku.

Zobacz też: Horrory 2020 - jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.