Zobaczcie pierwszy zwiastun "West Side Story" Stevena Spielberga

27.04.2021 10:51
Zobaczcie pierwszy zwiastun "West Side Story" Stevena Spielberga Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Nowa wersja słynnego musicalu "West Side Story" w reżyserii Stevena Spielberga ma trafić na ekrany kin w grudniu tego roku. Właśnie otrzymaliśmy zwiastun filmu.

Steven Spielberg pokazał zwiastun West Side Story

"West Side Story" to słynny musical sceniczny Arthura Laurentsa z muzyką Leonarda Bernsteina, który zadebiutował na deskach teatru w 1957 roku. Produkcja, inspirowana dramatem "Romeo i Julia" Wiliiama Shakespeare’a, opowiada o dwóch zwaśnionych gangach, a także o "zakazanym uczuciu", którym darzy się para, pochodząca z wrogo nastawionych ugrupowań. 

Polecamy

Historia zyskała nowych fanów, gdy w 1961 roku powstał film w reżyserii Roberta Wise’a i Jerome’a Robbinsa. Produkcja z udziałem Natalie Wood, Rity Moreno i Richarda Beymera zyskała wielką przychylność widzów i krytyków, zgarniając nie tylko 10 Oscarów, ale także zarabiając ponad 44 mln dolarów, czyli prawie ośmiokrotność swojego budżetu.

Teraz swoją wersję tej historii przedstawi nam Steven Spielberg. Produkcja miała pierwotnie zadebiutować w grudniu 2020 roku, ale pandemia pokrzyżowała plany twórców. Premierę w końcu przeniesiono na grudzień 2021 roku.

Polecamy

W rolach głównych wielkiego musicalowego widowiska zobaczymy: Ansela Elgorta w roli Tony’ego oraz debiutującą na wielkim ekranie Rachel Zegler w roli jego wybranki serca Marii. Ciekawym jest też, że w produkcji pojawić ma się Rita Moreno, która wcieli się jednak w nową rolę. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "West Side Story" według Stevena Spielberga:

Reżyser zastanawiał się nawet nad tym, czy udostępnić film na platformach streamingowych, ale w końcu zapadła decyzja o wstrzymaniu się z premierą. Ta została ustalona na 10 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.