Clint Eastwood szykuje swój ostatni film w karierze. O czym opowie "Juror #2"?

31.03.2023 11:45
Clint Eastwood szykuje swój ostatni film w karierze. O czym opowie "Juror #2"? Fot. Produzioni Europee Associati/Collection Christophel/East News

Clint Eastwood w 2023 roku skończy 93 lata. Legendarny aktor i reżyser chce jeszcze zrealizować jedną ostatnią produkcję - thriller o tytule roboczym "Juror #2".

Clint Eastwood realizuje swój ostatni film w karierze

Jak podaje portal Discussing Film, Clint Eastwood zaczął już pracę nad swoim ostatnim filmem w karierze - a tak przynajmniej projekt zapowiadany jest wewnątrz studia Warner Brothers, z którym reżyser współpracował od ponad 50 lat.

Polecamy

Jeśli chodzi zaś o sam film, to według źródeł thriller nosi obecnie tytuł "Juror #2" i opowie o członku ławy przysięgłych w sprawie o morderstwo. Kiedy bohater uświadamia sobie, że to on mógł mieć wpływ na śmierć ofiary, zaczyna wewnętrzną walkę ze sobą.

Czy ma manipulować pozostałych członków ławy, by uratować siebie, czy też postąpić zgodnie z sumieniem i prawdą, przyznając się do winy? Brzmi intrygująco.

Na razie nie ma określonego startu zdjęć - nie ruszył nawet casting do głównych ról, chociaż mówi się, że Eastwood ma na oku pewną "młodą gwiazdę Hollywood" do roli głównej. Według źródeł DF ta "młoda gwiazda" niedługo ma się pojawić w głównej roli w głośnym filmie, więc na razie nie było dyskusji na temat potencjalnego angażu.

Polecamy

"Juror #2" będzie 40. pełnometrażowym filmem wyreżyserowanym przez Clinta Eastwooda, co jest wybitnie imponującym osiągnięciem. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że "Brudny Harry" ma też niezliczoną liczbę ikonicznych ról aktorskich.

Eastwood oczywiście chce wyreżyserować film, ale niekoniecznie musi to być jego finałowa produkcja, bo wciąż istnieje szansa, że zmieni zdanie. Z drugiej strony w tym roku skończy 93 lata, więc ikoniczny aktor raczej planuje emeryturę po zrealizowaniu "Jurora #2". Data premiery nie jest na razie znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.