Co się dzieje z Clintem Eastwoodem? Legendarny aktor "zaginął w akcji"

10.05.2023 10:09
Co się dzieje z Clintem Eastwoodem? Legendarny aktor "zaginął w akcji" Fot. LILO/SIPA/SIPA/East News

Gdzie się podziewa Clint Eastwood? Przyjaciele i bliscy gwiazdora coraz bardziej martwią się o jego zdrowie - aktor od ponad roku nie pokazuje się publicznie.

Clint Eastwood zniknął z życia publicznego. Czy aktor choruje?

Znajomi Clinta Eastwooda są podobno zaniepokojeni brakiem publicznych wystąpień gwiazdora. Jak podliczył portal Radar Online, ostatni raz był widziany ponad 450 dni temu. Uważają, że ma to związek ze stanem zdrowia aktora.

Gwiazdor skończy w maju 2023 roku 93 lata i niebawem ma rozpocząć zdjęcia do swojego ostatniego filmu zatytułowanego "Juror No 2". W produkcji wystąpi u boku takich gwiazd jak Nicholas Hoult i Toni Collette. Jednak biorąc pod uwagę, że zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu, rośnie niepokój związany z brakiem osoby Eastwooda w sytuacjach publicznych.

Niektórzy z jego znajomych obawiają się, że może to oznaczać pogorszenie stanu zdrowia aktora.

Jedno ze źródeł skomentowało sytuację.

Clint zawsze cieszył się świetnym zdrowiem, był witalny i aktywny pomimo podeszłego wieku, ale fakt, że ostatnio nie było go widać, sprawił, że wiele osób w Hollywood martwi się o niego. Trudno go sobie wyobrazić, że nie jest w świetnej formie, ale Ojciec Czas dogania nas wszystkich.

Informator wyznał, że Eastwood daje z siebie w pracy wszystko, co jest wyczerpujące, zwłaszcza dla kogoś w jego wieku. Dodajmy do tego, że legendarny aktor jest zaangażowany w praktycznie wszystkie aspekty produkcji - od wybierania obsady do komponowania ścieżki dźwiękowej i nagle mamy obraz 93-latka wykonującego pracę 5 osób.

Prawdopodobnie "Juror No 2" będzie jego ostatnim filmem:

Ten film ma być jego łabędzim śpiewem. Chce wyjść prosto w płonący zachód słońca.

Dlatego też mamy nadzieję, że Eastwood po prostu przez ostatni rok planował swoje finałowe dzieło i po prostu nie miał czasu na chodzenie po imprezkach.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.