Drama dramą pogania - zobaczcie zwiastun filmu dokumentalnego o Meghan i Harrym od Netflixa

06.12.2022 14:26
Drama dramą pogania - zobaczcie zwiastun filmu dokumentalnego o Meghan i Harrym od Netflixa Fot. KIRSTY O'CONNOR/AFP/East News

"Problemy pierwszego świata: The Movie" - tak moglibyśmy zatytułować zwiastun nadchodzącej produkcji o Meghan Markle i Harrym Windsorze, który ma opowiadać o nagonce medialnej brytyjskich mediów na popularną parę.

Harry i Meghan byli prześladowani przez brytyjskie media

Książę Harry i Meghan Markle zostali bohaterami nowego serialu dokumentalnego, w którym opowiedzą o ich życiu przez ostatnie kilka lat. Wokół całej sprawy wybuchło spore zamieszanie, kiedy para postanowiła zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie Windsorów, wyprowadzając się do Kalifornii, oskarżając przy okazji niektórych członków dynastii o rasizm przeciwko księżnej. Para po śmierci królowej Elżbiety II podobno miała chcieć ocenzurować dokument Netflixa i wyciąć z niego niektóre fragmenty i wypowiedzi.

Polecamy

Wkrótce okazało się, że podobno na prośbę pary została zwolniona również reżyserka pracująca przy serialu. Cała sprawa miała więc sporo niejasności, ale te powinny zostać niedługo rozwiązane, bowiem Netflix opublikował właśnie kolejny zwiastun produkcji "Harry & Meghan. A Netflix Global Event".

Krótko po tym, jak do sieci trafiła pierwsza zapowiedź dokumentu o życiu Harry’ego i Meghan, widzowie mogli zobaczyć kolejny fragment produkcji. Tym razem nagonka na Meghan została porównana do cyrku medialnego, który wyczyniał się wokół księżnej Diany:

W rodzinie panuje hierarchia. Dzieją się różne wycieki informacji, ale też wymyślanie różnych historii.
Polecamy

Na koniec Harry Windsor dodaje:

Nikt nie zna całej prawdy. My ją znamy.

Brzmi buńczucznie. Zobaczcie zapowiedź poniżej:

Premiera tego dwuczęściowego dokumentu "Harry & Meghan. A Global Netflix Event" odbędzie się kolejno 8 i 15 grudnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.