Film anime od twórcy hitu "Your Name" w polskich kinach! Ruszyła przedsprzedaż biletów

Aleksandra Degórska
31.03.2023 16:11
Anime Suzume w polskich kinach Fot. Album Online/East News

Fani anime muszą zobaczyć ten film w kinach! Już niebawem na dużym ekranie w Polsce zadebiutuje anime "Suzume".

Kolejny film anime niedługo pojawi się w polskich kinach. Tym razem będziemy mogli obejrzeć produkcję "Suzume", za którą odpowiada Makoto Shinkai. Reżyser określany jest mianem "nowego Miyazakiego" i odniósł ogromny sukces z filmem "Kimi no na wa" (ang. "Your Name") z 2016 roku, który jest jednym z najlepiej sprzedających się filmów anime wszech czasów. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na "Suzume" w sieci kin Multikino.

Polecamy

Film anime od twórcy hitu "Your Name" w polskich kinach! Ruszyła przedsprzedaż biletów                                                                                                                                       

"Suzume" to opowieść o dojrzewaniu 17-letniej głównej bohaterki. Scenarzystą i reżyserem jest Makoto Shinkai. Animacja rozgrywa się w różnych dotkniętych katastrofą miejscach w całej Japonii. Podróż Suzume rozpoczyna się w spokojnym miasteczku w Kyushu (południowo-zachodnia Japonia), kiedy spotyka chłopaka, który szuka tajemniczych drzwi.

Polecamy

Suzume znajduje je zniszczone pośród ruin, jakby były osłonięte przed jakąkolwiek katastrofą. Dziewczyna zdaje się być przyciągana przez ich moc i sięga aby je otworzyć... Drzwi zaczynają otwierać kolejne drzwi w całej Japonii, siejąc zniszczenie. Suzume musi zamknąć te portale, aby zapobiec dalszej katastrofie.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse od 21 do 23 kwietnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej japońskich produkcji w polskich kinach. Całkiem niedawno mogliśmy obejrzeć "Demon Slayer – To the Swordmith Village", jak również „One Piece Film: Red”, „Jujutsu Kaisen“ czy „Dragon Ball Super: Super Hero”. Miejmy nadzieję, że w 2023 zobaczymy jeszcze więcej anime w naszych kinach.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.