"Flash" doczekał się kolejnego zwiastuna. Dużo w nim Michaela Keatona w roli Batmana

26.04.2023 09:59
"Flash" doczekał się kolejnego zwiastuna. Dużo w nim Michaela Keatona w roli Batmana Fot. Collection Christophel/East News

"You wanna get nuts? Let's get nuts". Michael Keaton i Ben Affleck powracają jako Batmanowie w nowym filmie "The Flash", w którym pojawia się również dwóch Flashów. Krótko mówiąc, w zwiastunie dzieje się dużo.

Flash - w sieci pojawił się kolejny zwiastun

Barry Allen używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem.

Polecamy

W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba, że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa.

Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

Zwiastun "Flasha" z różnymi superbohaterami zobaczycie poniżej:

Polecamy

W obsadzie Flasha znaleźli się także wschodząca gwiazda Sasha Calle, Michael Shannon (Bullet Train, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Ron Livingston (Loudermilk, Obecność), Maribel Verdú (Szkoła dla elity), Kiersey Clemons (Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, Sweetheart), Antje Traue (König der Raben, Człowiek ze stali) oraz Michael Keaton (Spider-Man: Homecoming, Batman) i Ben Affleck.

Pomysł na historię miała Christina Hodson, która wcześniej zrealizowała dla DC m.in. "Harley Quinn i Ptaki nocy", natomiast scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein oraz Joby Harold. Reżyserem jest natomiast Andy Muschietti, który ma na koncie horrory "To".

Film "The Flash" ma zadebiutować w kinach już 16 czerwca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.